Медиагруппа «Антенна»  

Міни на подвір'ях, гранати під ногами

Костянтин ПРОЦЕНКО# 15, 18.04.2007

З початку року піротехніки Головного управління МНС України в Черкаській області виявили, вилучили та знешкодили 1206 боєприпасів, серед яких 45 артилерійських снарядів, 36 мінометних мін, 25 гранат та 1100 патронів.

З настанням періоду весняних польових робіт значно збільшилась кількість виявленого небезпечного залі-зяччя, що залишилося в нашій землі з часів Другої світової війни, — лише за один день

3 квітня були знайдені ще кілька таких предметів.

У смт. Лисянка чоловік копав криницю і разом із землею вигорнув старий, але від того не менш небезпечний 76-мм артилерійський снаряд. Згодом піротехніки, що детально оглянули ділянку, виявили там ще й 82-мм мінометну міну.

У тому ж районі в селі Писарівка під час оранки на полі ТОВ "Калиновий край" борона вигорнула два артилерійські снаряди. На щастя, тракторист вчасно помітив небезпеку. До знешкодження снаряди перевезли у безпечне місце.

Прибираючи сміття та суху траву практично в центрі міста Шпола, на відкритій території люди знайшли два старі 50-мм артилерійські снаряди.

У селі Богодухівка Чорнобаївського району господар обійстя виявив гранату часів Другої світової війни, коли наводив лад на присадибній ділянці. Смерть багато років чатувала на нього під самісінькою хатою.

А в Черкасах граната Ф-1 часів Великої Вітчизняної війни лежала практично під ногами у людей, що ходили вулицею Котовського. Співробітники піротехнічної групи ГУ МНС України в Черкаській області вилучили її для подальшого знешкодження.

Головне управління МНС застерігає усіх від контактів із вибухонебезпечними знахідками. В разі виявлення таких предметів необхідно, в першу чергу, обмежити доступ до них сторонніх і негайно повідомити про знахідку рятувальникам за телефоном 01. Пам'ятайте: переносити, транспортувати, а тим більше розбирати такі предмети смертельно небезпечно!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 15, 18.04.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 608 хитов: 26466
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0083200931549072; SQL запросов: 11