Медиагруппа «Антенна»  

РОЗШУКУЄТЬСЯ "ЧОРНИЙ УДІВЕЦЬ"

Анжела ІВАНОВА# 15, 18.04.2007

Кожна жінка почуває себе захищеною, коли поруч надійний чоловік. А якщо він ще й хазяйновитий та майстер на всі руки, то це вже втілена мрія. Та з нашим героєм тільки-но вона відчує себе щасливою, як щастя може перетворитися на лихо. Річ у тому, що чоловік, про якого ми хочемо розповісти, поводиться як джентльмен не більше двох років, а потім починається криза. Раніше він лікувався у Кримській психіатричній лікарні, діагноз — шизофренія параноїдальної форми нападно-прогредієнтної течії. На його совісті смерть дружини. Крім того, він підозрюється у скоєнні ще одного злочину — вбивстві жінки, у котрої він жив.

Шизофренія — одне з найзагадковіших психічних захворювань. Фактично це хронічна душевна недуга, в основі якої лежить розщеплення свідомості людини — її думок, почуттів і дій. Вна-слідок цього з'являються різні психічні розлади. Образно можна сказати, що хворий на шизофренію в реальності живе та діє, як уві сні. Його думки рухаються в одному напрямку, почуття — в іншому, а дії — в третьому, як Лебідь, Рак і Щука у відомій байці Крилова. При цьому вони ніяк не перетинаються. У шизофренічному процесі страждають воля і мотивація. Людина стає пасивною, байдужою, млявою, безініціативною, замкнутою. Вона втрачає інтерес до власного життя та життя своїх близьких, тобто особистість позбувається нормальних людських якостей. Натомість у неї з'являються якості, яких у нормі не має бути, — страхи, марення, галюцинації...

Працівник карного розшуку Смілянського МРВ УМВС України в Черкаській області, що вже тривалий час веде пошук цього злочинця, склав його психологічний портрет. Він до педантичності акуратний, легко входить в довіру, гарний господар. В період кризи ніби будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів нашого світу. Ця реальність затягує його все глибше, перетворюючись на сон. Він стає агресивним та безжальним, живе наче в іншому світі і зовсім байдужий до наших цінностей та реалій. У момент загострення хвороби він себе вже не контролює і … скоює вбивство.

Потім він начебто розуміє, що накоїв, і намагається "замолити гріхи". Притулку шукає, як правило, по селах. Переховуючись від правоохоронців, він пропонує одинокій жінці допомогу по господарству за харч та житло. Згодом його чергова жертва розуміє, що такий роботящий, непитущий, акуратний до абсурду чоловік зустрічається не кожен день, і вже сама не хоче його відпускати. Але цей чоловік-мрія наче бомба сповільненої дії, одного дня він може холоднокровно вбити добру господиню, що прихистила і приголубила бездомного.

Смілянським МРВ УМВС України в Черкаській області розшукується за скоєння тяжкого злочину громадянин Сушков Володимир Харитонович 15.04.1950 року народження, уродженець АР Крим, останнє місце мешкання с. Ковалиха Смілянського району.

ПРИКМЕТИ: зріст 175-180 см, худорлявої статури, волосся світло-русяве, маються чолові залисини. На лівій кисті татуювання у вигляді якоря. Маються розлади психіки — шизофренія. Хворіє на цукровий діабет. Може переховуватися у покинутих будівлях. Комунікабельний, добрий господар, легко входить в довіру до одиноких жінок, пристає до них на співмешкання. Може просити грошей, харчів або допомоги як діабетику. Був одягнений у картату сорочку світлого, можливо блакитного кольору, спортивний темний костюм із фіолетовими (темно-бузковими) вставками. При собі мав просту картату сумку.

УМВС у Черкаській області звертається до всіх черкащан та жителів прилеглих територій: якщо ви маєте інформацію, котра може сприяти встановленню місця знаходження та затриманню злочинця, просимо дотримуватися заходів особистої безпеки і негайно повідомити за адресою: м. Сміла, вул. Перемоги, 13, Смілянський МРВ УМВС. Телефони: 8(04733)02, 4-23-19, 4-24-03, 4-10-72, 4-33-56, 4-33-01. Або за телефоном "02" з будь-якого населеного пункту.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 15, 18.04.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 549 хитов: 22638
вчера: 634/35795
время генерации: 0.038500070571899; SQL запросов: 11