Медиагруппа «Антенна»  

Кожного дня на дорогах України гине одна дитина...

Вячеслав ХАРЧЕНКО# 13, 04.04.2007

Однак цей кривавий мартиролог — далеко не все. До лікувальних закладів щоденно потрапляє, принаймні, ще 10-15 дітей, які зазнають на дорогах страшних травм, каліцтв на все життя.

Мабуть, немає жодної людини, яка була б байдужа до нещасних випадків, жертвами яких стають діти. Але, на жаль, дуже часто можна спостерігати, як самі батьки грубо порушують Правила дорожнього руху, перетинають дорогу у вируючому транспортному потоці, створюючи аварійні ситуації, наражаючи і себе, і дітей на реальну небезпеку. І найчастіше — всього за кілька кроків до регульованого перехрестя.

Незабаром шкільні канікули. Тож ще раз нагадуємо батькам, що в цей період діти потребують особливого нагляду, а водіям радимо бути більш пильними, подвоїти увагу на дорогах.

І насамкінець — кілька порад юним учасникам дорожнього руху:

  • у місцях, де рух регулюється, керуйтеся сигналами регулювальника або світлофора;
  • не виходьте на проїжджу частину з-за перешкоди, а вийшовши з громадського транспорту, переходьте дорогу (звісно, по пішохідному переходу) лише після того, як автобус чи тролейбус від'їде від зупинки і не закриватиме поле зору;
  • не виходьте на проїжджу частину, не впевнившись у відсутності небезпеки;
  • переходьте проїжджу частину по пішохідних переходах, а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч;
  • не затримуйтеся і не зупиняйтесь на проїжджій частині, якщо це не пов'язане із забезпеченням безпеки дорожнього руху.

Юні друзі! Скористайтеся нашими порадами, будьте завжди уважними та дотримуйтеся Правил дорожнього руху.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 13, 04.04.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 244 хитов: 4904
вчера: 723/26554
время генерации: 0.05977988243103; SQL запросов: 11