Медиагруппа «Антенна»  

Ліс рубають, тріски летять

411 тис. 935 гривень збитку завдано державним інтересам великомасштабним вирубуванням лісу на Звенигородщині.

Прокурорською перевіркою встановлено, що службові особи Вільхівецького лісництва, зловживаючи своїм службовим становищем, потурали самовільним вирубуванням лісу.

Порушено кримінальну справу за ст. 364 ч. 2 КК України — зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Кримінальний кодекс за подібні злочини передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Триває слідство.

Як розповів помічник Звенигородського міжрайонного прокурора Віктор Борщ, у Вільхівецькому лісництві Державного підприємства "Звенигородське лісове господарство" були виявлені й інші правопорушення. Так, прокурорською перевіркою встановлено, що два майстри лісу, які є представниками державної лісової охорони, відповідальними за стан охорони та захисту лісу, недбало виконували свої обов'язки. Впродовж 2006 року вони своєчасно не оглядали ввірені їм квартали лісу, не вживали заходів щодо попередження несанкціонованого вирубування лісу та виявлення правопорушників. Через це на території їхніх ділянок лісу невідомі вирубали 82 дерева різних порід та діаметрів, завдавши державі збитків на загальну суму 47 тис. 818 гривень.

Звенигородський міжрайонний прокурор подав позов до суду з вимогою, аби правопорушники відшкодували збитки державному підприємству "Звенигородське лісове господарство".

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 13, 04.04.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 75 хитов: 5266
вчера: 205/28525
время генерации: 0.1520791053772; SQL запросов: 11