Медиагруппа «Антенна»  

Справу про фальсифікацію виборів у Черкасах передано до суду

Як повідомили у прокуратурі міста Черкаси, до суду передано кримінальну справу проти екс-голови Придніпровської територі-альної виборчої комісії, депутата міської ради від БЮТу Ірини Горовенко. Їй пред'явлене звинувачення за ч. 3 ст. 158 Кримінального кодексу.

Ця стаття передбачає відповідальність за неправомірне використання виборчих бюлетенів, підробку виборчих документів та неправильний підрахунок голосів. Порушникові загрожує по-збавлення волі терміном від 3 до 5 років без права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

За інформацією прокуратури, кримінальну справу проти депутата міськради від БЮТу Ірини Горовенко порушено за фактом підробки постанови Придні-

провської ТВК про проведення перерахунку голосів виборців Придніпровського району після оголошення результатів виборів міського голови Черкас 6 листопада 2006 року.

До речі, спробу порушення виборчого законодавства на цих же виборах зафіксувала й знімальна група телеканалу "Антена-плюс". Однак доля кримінальної справи, порушеної Соснівською прокуратурою за цим фактом, досі невідома.

Нагадаємо, що увечері 6 листопада 2006 року на території однієї з виборчих дільниць знімальна група телеканалу "Антена-плюс" зафіксувала так звану "карусель" — спробу підробити документи із результатами голосування на користь одного з кандидатів, котрий і на той час, і зараз обіймає досить високу посаду в Черкаській міській раді. Викликані на місце правоохоронці затримали виконавців "каруселі". Вже наступного дня прокуратура Соснівського району міста Черкаси, взявши до уваги показання свідків цієї події, — передусім працівників медіагрупи "Антена", — порушила за цим фактом кримінальну справу. Доведення її до логічної розв'язки могло б позначитися на результатах голосування і виборів у цілому.

Однак представники ЦВК, які, вочевидь, мали завдання за будь-яких обставин привезти до Києва результат у вигляді обраного нарешті міського голови Черкас, заявили, що ця кримінальна справа на результати виборів істотного впливу мати не може.

Доля кримінальної справи досі невідома. Та й взагалі є величезний сумнів з приводу того, що вона колись буде доведена до логічного кінця. Адже екс-кандидату, ім'я якого фігурує у цій кримінальній справі, це загрожує притягненням до відповідальності. Розслідування цієї справи вкрай невигідне і для нинішнього мера Сергія Одарича, адже результати цього розслідування можуть поставити під сумнів правомірність його обрання і перебування на посаді міського голови.

Відтак, складається враження, що прокуратура більш схильна виконувати політичні рішення, а не свої обов'язки у рамках вітчизняного правового поля, як того вимагає закон України "Про прокуратуру".

Та все ж медіагрупа "Антена" не втрачає надії дочекатись результатів розслідування цієї кримінальної справи і, зрештою, переконатися в тому, що намагання її співробітників захистити закон не були марними. У правовій бо державі живемо, як кажуть у тій самій прокуратурі. Тепер залишається лише це довести. Звичайно, їй самій.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 13, 04.04.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 666 хитов: 9570
вчера: 1104/17961
время генерации: 28.036076068878; SQL запросов: 11