Медиагруппа «Антенна»  
В двух шагах от государственного переворота

Масштабность происходящих в Верховной Раде событий просто не может не поражать. В потасовках, которые вторую неделю ведутся в сессионном зале и в кулуарах, принимают участие до сотни народных избранников. Происходящему могут позавидовать даже видавшие многое футбольные фаны. Серьезных увечий, жертв и разрушений пока не выявлено. »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#50, 18.12.2002
ЗАЯВА

фракцій блоку «Наша Україна», комуністів, соціалістів та блоку Юлії Тимошенко
про факт початку державного перевороту в Україні

»»»

#50, 18.12.2002
ПАМ’ЯТІ ОЛЬГИ ПАВЛОВСЬКОЇ

"Степом, степом йшли у бій солдати..." - це не просто рядок з відомої пісні, що лунала над всією країною протягом багатьох десятиріч. Це великий шмат нашого життя, що, на жаль, вже став часткою історії. В суботу, 14 грудня, не стало великої нашої землячки, відомої співачки, Народної артистки України Ольги Петрівни Войнової-Павловської. »»»

#50, 18.12.2002
Швейцарський дипломат пообіцяв черкаським підприємствам інвестиції

Ось вже другий місяць поспіль Черкащина викликає якийсь підвищений інтерес з боку іноземних дипломатів: візити послів Франції, Ізраїля, відвідини представників Свердловської області... »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#50, 18.12.2002
Хтось пішов... хтось прийшов

У часи, коли кадри були монополією правлячої партії, серед партапаратників побутував такий жарт — у характеристиках деяких висуванців на високі посади писали: «Певних знань і досвіду не має, але керувати може». Схоже, що у сьогоднішій Україні, в тому числі і на Черкащині, саме таким працівникам увімкнуто зелене світло. До цього висновку приходиш, спостерігаючи за пересуванням фігур різної вартості як на загальнодержавній, так і обласній кадрових шахівницях. »»»

Ігор КУЗЬМУК#50, 18.12.2002
Нашi у зарубiжжi

Днями з нашим кореспондентом своїми враженнями від перебування у Казахстані поділився черкаський підприємець Валерій Харченко. У листопаді ц.р. бізнесові справи привели його до країни, де українці є другою за чисельністю нацією, поступаючись лише корінному населенню — казахам. Послом України у тому далекому краї, як відомо, є наш земляк, колишній губернатор Черкащини Василь Григорович Цибенко. »»»

Iван СIЧОВИК#50, 18.12.2002
Кадрові «зачистки» у мерії: міна сповільненої дії

Грандіозна реорганізація відділів та управлінь міськвиконкому, яка розпочнеться із початку наступного року і потягне за собою масові звільнення кваліфікованих працівників, відбуватиметься усупереч ряду законів: трудовому законодавству України, Закону «Про державну службу» та Закону «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності». »»»

#50, 18.12.2002
Украинские социалисты учатся у американских демократов выигрывать выборы

В Черкассах состоялся семинар для активистов и депутатов местных советов Соцпартии Украины, организованный Национальным демократическим институтом США. Общее название семинара - "Крепкая партия - успешные выборы" - говорит само за себя. По словам тренера от НДИ Дженни Кугель, выборы в Украине вполне могут быть и досрочными, потому к ним надо готовиться уже сейчас. »»»

Андрей ЛУБЕНСКИЙ#50, 18.12.2002
Уманські студентки врятували себе від «працевлаштування»

12 грудня в стінах Уманського педагогічного університету пройшла конференція під назвою «16 днів без гендерного насилля». Дану конференцію організували найбільш активні студентки філологічного факультету, які, до речі, співпрацюють у даному напрямку з україно-голландською організацією «ЕСКЕЙП». »»»

Єгор Гончар#50, 18.12.2002
У центрі міста побито унсовця-музиканта

Обласний провід УНА-УНСО на прес-конференції минулого четверга оприлюднив заяву голови міської організації партії, відомого черкаського співака, композитора, виконавця патріотичних пісень Василя Лютого на ім'я прокурора Соснівського району. У своїй заяві Лютий стверджує, що 6 грудня увечері у центрі міста його побив міліцейський патруль "із двох осіб у цивільному і двох осіб у формі". »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#50, 18.12.2002
Ой, мороз, мороз!..

Наш народ з прадавніх віків вирізнявся своєю мудрістю, виваженістю, обережністю. Хвальковиті і занадто нетерплячі індивіди у нього ніколи не були в пошані. Це для них були придумані такі влучні вислови і приказки: «Не поспішай попереду батька в пекло», «Сім разів відмір — один раз відріж», «Швидко роблять — сліпих родять», «Не знаєш броду — не лізь у воду», «Не кажи «Гоп», поки не перескочиш», «Не діли шкуру неубитого ведмедя» та багато подібних. »»»

Володимир МАМАЛИГА#50, 18.12.2002
У мерії надумали, як підсолодити життя підприємцям

Тривалість збирання різноманітних довідок для отримання дозволу на початок підприємницької діяльності чи задля державної реєстрації підприємств вже стала притчею во язицех. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#50, 18.12.2002
Селяни стали на захист мосту

Незвичний інцидент трапився у селі Стебному Звенигородського району позаминулого тижня. Близько півсотні мешканців села вийшли на захист старого мосту, який його нові власники — приватна фірма — мали намір демонтувати. Міст більше 40 років з’єднує село, розділене навпіл річкою Гнилий Тікич. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#50, 18.12.2002
В держуніверситеті представили кафедру засобів масової комунікації

У п'ятницю, 13-го, у Черкаському держуніверситеті імені Богдана Хмельницького відбувався не відьомський шабаш, а представлення нової кафедри засобів масової комунікації (зауважимо, що не масової інформації, оскільки новий термін, на думку інституту журналістики, більш правильний). На презентацію з'їхалися видні світила журналістики як київської, так і черкаської. »»»

Олена Чернявська#50, 18.12.2002
Сто ножей в спину чиновничества

Система работает с точностью отлаженного механизма. Глобальной становится экономика, приводятся к общему знаменателю потребности, стандартизируются мнения, унифицируются души. "Конвейер идет, штампик стучит". Нас делают, в нас играют, и вот мы уже предвосхищаем лозунги, выражаем всенародную поддержку, целуем ручки и потребляем, потребляем, потребляем. Все нам предложенное рвем из рук, пихаем в рот, напяливаем на себя. Все нам навязанное принимаем с восторгом, пьем до дна, выдаем за свое. Любой маразм, любая спекуляция находит в нас своих рьяных приверженцев и последователей. »»»

Богдан Заболотный#50, 18.12.2002
Кайдашева сім’я: історія продовжується

Нічого, певно, не змінилося у нас ще з тих часів, про які колись класик української літератури писав у своєму відомому творі. Лише кількість тих кайдашевих сімей збільшується, утворюючи загальнонаціональний збірний образ. »»»

Олена Чернявська#50, 18.12.2002
Красуня, спортсменка, міліціонер(ка)

Коли ви звертаєтесь по допомогу до працівників міліції і телефонуєте за номером 02, нерідко на тривожний дзвінок відповідає дівочий голос: "Чергова частина УМВС. Рудейко. Слухаю вас". »»»

Наталя ТАРАН#50, 18.12.2002
ЛІСОРУБИ
»»»

Наталя ТАРАН#50, 18.12.2002Пригоди
МЕЛОМАНЫ
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#50, 18.12.2002Пригоди
Убийцу двух стариков задержали в течение суток
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#50, 18.12.2002Пригоди
Аварія поблизу Жашкова
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#50, 18.12.2002Пригоди
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№50, 18.12.2002


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 643 хитов: 27914
вчера: 723/26554
время генерации: 0.40381121635437; SQL запросов: 12