Медиагруппа «Антенна»  

Мати змушувала сина жебракувати

Прокуратура Придніпровського району міста Черкаси порушила кримінальну справу стосовно матері, яка примушувала свого сина-інваліда жебракувати.

Як розповіла помічник прокурора Придніпровського району Наталя Берковська, їй стало відомо, що в центрі міста жебракує хлопчик на інвалідному візку. Щоб перевірити це, співробітники прокуратури разом із працівниками кримінальної міліції у справах неповнолітніх Придніпровського РВ УМВС України в Черкаській області провели рейд.

Виявилося, що 13-річного інваліда змушувала жебракувати його 37-річна мати, мешканка Жмеринського району. Жінка вивозила і залишала в центрі Черкас, в районі Центрального ринку хлопчика, який був тяжко травмований в ДТП у 2005 році.

Тривалий час він випрошував у перехожих гроші, а мати ви-трачала їх на їжу, цигарки та інші потреби.

Наталя Берковська зазначає, що 13-річна дитина не мала навіть свідоцтва про народження і не навчалась у школі. Лікуванням його мати теж не займалася.

З метою захисту інтересів хлопчика, його негайно відправили у притулок для неповнолітніх. Подальшу долю дитини будуть вирішувати органи опіки і піклування.

Стосовно його матері, яка має ще двійко неповнолітніх дітей, порушена кримінальна справа за ст. 304 Кримінального кодексу України — втягнення неповно-літніх у злочинну діяльність. Відповідно до закону цей злочин карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

За даними служби у справах неповнолітніх та управління осві-ти, на території Придніпровського району м. Черкаси проживають 302 дитини-інваліда (у місті Черкаси — 552 дитини, з них 397 навчаються в школі, а 141 не підлягає навчанню).

Основні причини дитячої інвалідності:

• хвороби нервової системи (217 дітей, з них 167 хворі на дитячий церебральний параліч)

• вроджені аномалії (194 дитини)

• розлади психіки і поведінки (114 дітей, з них 55 віком 14–15 років)

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 9, 07.03.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 525 хитов: 16899
вчера: 728/20732
время генерации: 0.1366491317749; SQL запросов: 11