Медиагруппа «Антенна»  

Вирятують з біди, допоможуть у скруті

"Народна служба порятунку — 01" це не лише гасло МНС. Люди вже давно упевнилися, що за будь-яких обставин рятувальники допоможуть, врятують, захистять. Тому й звертаються до них у безвиході. Окрім боротьби зі справжнім лихом, чого тільки не роблять ці мужні люди, аби допомогти нам! Доводилося їм виручати і безпорадних людей, і братів наших менших, що вскочили у халепу.

Цього разу вони оперативно усунули можливу загрозу людському життю.

На минулому тижні до оперативної диспетчерської служби ГУ МНС України в Черкаській області надійшов телефонний дзвінок про те, що біля другого під’їзду будинку №52 по вул.Фрунзе на дереві зависла зламана гілка завтовшки близько 15 сантиметрів, котра будь-якої миті могла впасти. Особливо турбувало чоловіка, який телефонував, що під отим деревом часто гуляють діти.

На виклик виїхав караул самостійної державної пожежної частини №2 міста Черкаси. Оцінивши небезпеку, рятувальники за допомгою мотузки стягли “висячу загрозу” з дерева і викинули її на смітник.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 4, 31.01.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 686 хитов: 34280
вчера: 617/35201
время генерации: 0.008185863494873; SQL запросов: 11