Медиагруппа «Антенна»  

Корпорація "Клуб сиру" та обласна влада домовилися про співпрацю

Про перспективи роботи Групи компаній "Клуб сиру" та про підтримку ними соціальних програм на Черкащині йшлося на зустрічі голови облдержадміністрації Олександра Черевка з керів-ництвом корпорації "Клуб сиру".

Управляючий директор Групи компаній "Клуб сиру" Джеймс Двайер підтвердив, що в області підприємства компанії зустрічають підтримку і сприяння.

Нині на території області працюють три підприємства (ВАТ), що входять до складу Групи компаній, — "Канівський маслосирзавод", "Корсунь-Шевченківський маслосирзавод" та "Молококонсервний комбінат" (м. Тальне), які разом виробляють продукції на суму від 23 до 28 млн. грн. на місяць, що становить 32,7 відсотка загальнообласних обсягів молочної галузі та майже 6,9 відсотка загальнообласних обсягів харчової та переробної промисловості. Ці підприємства за рік переробляють близько 300 тис. тонн молока, виробляють більше 18 тис. тонн твердих сирів та близько 10 тис. тонн сухого молока і вершків.

За оперативними даними, за 10 місяців 2007 року молокозаводи області переробили 433 тис. тонн сировини, з них ВАТ "Канів-ський маслосирзавод" — 133,2 тис. тонн (30,8 відсотка).

У цілому в 2007 р. інвестиції Групи компаній "Клуб сиру" в розвиток підприємств склали 6,7 млн. доларів, а протягом 2008-2009 років планується інвестувати ще близько 25 млн. доларів, що дозволить збільшити потужності Канівського маслосирзаводу до 100 т сиру на добу.

Щодо соціальної політики — коштом Канівського сирзаводу до початку навчального року в одній із канівських шкіл був обладнаний комп'ютерний клас.

У планах — реалізація масштабної соціальної програми з покращення якості життя дітей-сиріт на території області. А в сфері соціального забезпечення працівників підприємства планується подальше покращення умов праці та відпочинку.

Крім того, компанія "Клуб сиру" підвищила закупівельну ціну на молоко, а в подальшому планує стимулювати збільшення у населення поголів'я великої рогатої худоби за допомогою мотиваційних програм, формування партнерських стосунків та надання гарантій довгострокого співробітництва, що забезпечить сільгоспвиробникам стабільність збуту, нівелює ризики, пов'язані із сезонністю, а також надасть можливість для ефективного ре-інвестування в галузь.

Загалом же корпорація "Клуб сиру" планує в майбутньому році інвестувати в соціальні програми області вдвічі більше, ніж інвестовано в цьому році. Джеймс Двайер запевнив Олександра Черевка, що турбота про дітей-сиріт є однією з основних складових соціальної відповідальності Групи компаній "Клуб сиру", і вже в другому кварталі майбутнього року можна буде переконатись у результативності програми покращення життя дітей-сиріт на Черкащині.

На знак партнерських стосунків та на згадку про наш край Олександр Черевко подарував гостям ілюстрований путівник "Мандри Україною. Золота підкова Черкащини".

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 26.12.2007
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 138 хитов: 5553
вчера: 666/31054
время генерации: 0.067914962768555; SQL запросов: 11