Медиагруппа «Антенна»  

ДОРЕКОНСТРУЮВАЛИСЯ

Костянтин ПРОЦЕНКО# 54, 30.12.2006

Господаря квартири № 72, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Героїв Сталінграду, 38, після п’ятничної події чекає малоприємна бесіда із сусідами.

Увечері того дня під час проведення у цій квартирі реконструкції через порушення будівельних норм при переплануванні на робітника впав великий шматок бетонної плити. Невдаха, якому придавило ногу, так волав про допомогу, що його почули сусіди.

Зі спеціальним обладнанням для порятунку людей із завалів на місце виїхали рятувальники. Додатково викликали і медиків.

На щастя, жодній із цих служб працювати не довелося — ще до їх прибуття мешканці під’їзду спільними зусиллями звільнили бідака, який хоча й кульгав, але міг пересуватись самостійно.

Уперше потрапивши до квартири, в якій за усіма ознаками відбувається реконструкція, сусіди були вражені: геть зникли окремі стіни і з’явилися нові отвори. За їх словами, будівельні роботи у помешканні йдуть швидкими темпами і проводяться без жодних узгоджень ані з РЕУ, ні, звичайно, із сусідами.

За словами жінки, що живе нижче, небезпечні наслідки реконструкції видно неозброєним оком вже зараз — на стелі з’явилися тріщини. Жінка впевнена, що це – загроза життю усіх мешканців під’їзду, адже тепер ніхто не застрахований від обвалу перекриття чи стін.

Довідка від МНС: при переплануванні квартир необхідно керуватись положеннями «Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. № 572 (п. 19), якими визначено, що «переобладнання і перепланування житлових і підсобних приміщень, балконів і лоджій власниками квартир, наймачами й орендарями може проводитися лише ... за відповідними проектами без обмеження інтересів інших громадян, які проживають у цьому будинку».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 54, 30.12.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 407 хитов: 11314
вчера: 854/23332
время генерации: 0.30345487594604; SQL запросов: 11