Медиагруппа «Антенна»  

Нам «впарили» «кримські» вікна

Частина металопластикових вікон, які черкащани гарячково встановлювали напередодні зими, зовсім не годиться для черкаських зим — вони розраховані на м’які умови Криму. Це довела перевірка виробників таких вікон, здійснена ДП «Черкасистандартметрологія». Про ці та інші порушення прав споживачів йшлося 16 листопада на засіданні Черкаського прес-клубу реформ.

За словами заступника начальника ДП «Черкасистандартметрологія» Ігоря Теплого, перевірка виробників металопластикових вікон виявила бажання багатьох із них зекономити на матеріалах та скоріше отримати прибуток. Відтак значна частина виробників встановлювала черкащанам вікна з дуже низьким енергозбереженням, розраховані на значно м’якші кліматичні умови, а не на захист від суворих черкаських зим. Щоб такі вікна не потрапили і до вашого дому, Ігор Теплий радить вимагати від фірми-виробника сертифікат, що засвідчує якість товару, а не спокушатися низькою вартістю вікон. Він також повідомив, що в області найближчим часом з’явиться нова лабораторія з перевірки якості будматеріалів.

Поява нової лабораторії ДП «Черкасистандартметрологія» має звести до мінімуму ризик придбання черкащанами неякісних цегли, дверей, вікон та інших будматеріалів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 51, 27.12.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 48 хитов: 205
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0082449913024902; SQL запросов: 11