Медиагруппа «Антенна»  

Двом пощастило, третьому ні

Костянтин ПРОЦЕНКО# 50, 20.12.2006

7 листопада у селі Степанці Канівського району на смерть учаділа людина.

Сусіди побачили, як з вікон будинку по вулиці Гагаріна шугає дим, і викликали рятувальників.

Коли прибув черговий підрозділ МНС, з’ясувалось, що господарі, аби зберегти в оселі тепло, занадто сильно прикрили шибер печі. Як стало відомо, того вечора вони разом із гостем пили горілку, а коли потомилися, то попадали хто де. Звичайно, ніхто й не згадав про піч, нікому з них і на думку не спало перевірити, як прикрита заслінка. Отож чад поступово наповнював приміщення...

Якби рятувальники спізнилися на кілька хвилин, то навряд чи взагалі когось вдалося б урятувати, адже навіть оперативні реанімаційні дії, застосовані пожежними, дали змогу повернути до життя лише двох із трьох потерпілих.

Зараз чоловік та жінка знаходяться в реанімації Канівської районної лікарні, їх стан оцінюється як середньої тяжкості, але загроза життю минула, обоє вже прийшли до тями.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 50, 20.12.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 575 хитов: 24020
вчера: 634/35795
время генерации: 0.025078773498535; SQL запросов: 11