Медиагруппа «Антенна»  

Нищівний вогонь

У місті Чигирин у неділю вогонь знищив деревообробну майстерню та сушарку деревини.

Полум’я на покрівлі над приміщенням сушарки побачила жінка, що проживає неподалік, і, не гаючись, викликала пожежників. Та хоча вони й оперативно прибули на місце, пожежа вже набула значних розмірів. Не зарадив лиху і резервний автомобіль Чигиринської пожежної частини, який відразу відрядили до майстерні. Незважаючи на всі зусилля, врятувати стару будівлю було вже неможливо. Пожежу виявили надто пізно, а обидва приміщення були забиті горючими матеріалами, отож полум’я швидко охопило всю майстерню і сушарку деревини. Завдяки пожежникам від вогню пощастило врятувати пилораму, яка знаходиться поряд, та матеріальні цінності на суму близько 20 тисяч гривень.

Як з’ясувалося в ході розслідування, дерев’яна будівля, в якій виникла пожежа, раніше належала місцевому сільськогосподарському товариству, а потім довго стояла безгоспною. Кілька місяців тому один з чигиринських підприємців викупив її й облаштував там столярний цех та сушарку деревини. Вранці того злощасного дня він розтопив у сушарці піч та й поїхав у справах, а за годину по полудні від прогару в димоході зайнялася покрівля.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 50, 20.12.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 247 хитов: 4941
вчера: 723/26554
время генерации: 0.19798016548157; SQL запросов: 11