Медиагруппа «Антенна»  

У Городищі вчилися відбивати терористичну атаку

Впродовж трьох днів, з 10 до 13 жовтня, у Городищенському районі пройшли командно-штабні навчання з органами управління цивільної оборони.

Місцеві органи виконавчої влади, підрозділи головного управління МНС України в Черкаській області спільно з головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації відпрацювали управління заходами цивільної оборони при загрозі й виникненні різних надзвичайних ситуацій, а також свої дії щодо попередження та ліквідації їх наслідків.

Під час навчань, крім занять з аналізу та оцінки можливої обстановки, відпрацьовувалася модель реальної ситуації — повені, яка може виникнути при руйнуванні захисної дамби Старосільського водоймища. Також в ході навчань були ліквідовані умовні викид у навколишнє середовище аміаку на Городищенському холодокомбінаті та наслідки аварії на залізниці, під час якої із цистерн сталися витік та загорання нафтопродуктів, .

Не залишилася поза увагою учасників навчань і епізоотична обстановка, зокрема було відпрацьовано комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію загрози епідемії пташиного грипу.

Достатньо часу впродовж навчань було приділено загрозі терористичної атаки. Зокрема, після отримання інформації про мінування школи було проведено евакуацію дітей та дорослих і здійснено комплекс заходів, скерованих на ліквідацію небезпеки.

Не все було гладко, але головним результатом навчань стало те, що вони дали змогу не лише виявити ряд проблемних питань, з якими можливо доведеться зіткнутися під час ліквідації реальних наслідків надзвичайних ситуацій, а й дозволили частково конкретизувати заходи, які необхідно провести для удосконалення системи цивільного захисту.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 48, 06.12.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 492 хитов: 14672
вчера: 782/39092
время генерации: 0.09706711769104; SQL запросов: 11