Медиагруппа «Антенна»  

20-річний ювілей Черкаської пожежно-технічної виставки

Костянтин ПРОЦЕНКО# 47, 29.11.2006

Нещодавно в Черкасах у приміщенні пожежно-технічної виставки по вулиці Академіка Корольова було велелюдно, тут відзначався ювілей — у 1986 році виставка вперше гостинно відкрила свої двері для відвідувачів. Тоді одним із перших свій відгук у книзі почесних гостей залишив начальник Головного управління пожежної охорони України генерал-майор Пилип Миколайович Десятніков, відомий усьому світу як керівник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції.

Ось що він написав: «Дякую вам за вашу працю, за виховання молоді, за вірність та відданість пожежній справі».

Таких вдячних і захоплених записів за два десятиліття роботи виставки накопичилося багато. В експозиційних залах за цей час побувало майже 80 тисяч відвідувачів. Серед них і чимало делегацій із зарубіжних країн — Йємену, Польщі, Бельгії, Німеччини, Чехословаччини, Югославії, Швеції, В’єтнаму, Сполучених Штатів Америки.

Минає час, давно вже реорганізоване Міністерство з надзвичайних ситуацій, його основою стала пожежна охорона. Зазнає змін і виставка — на ній з’являються нові експонати, фотоматеріали, спогади очевидців і учасників подій.

Т.в.о. начальника Головного управління МНС України в Черкаській області Михайло Таран зазначив, що найближчим часом виставку буде реорганізовано — її поповнять нові експозиції, розділи, матеріали, які будуть знайомити відвідувачів із буднями служби підрозділів МНС.

Лейтмотив свята — максимальна інформаційна відкритість Міністерства з надзвичайних ситуацій, щоб люди, які прийдуть на виставку завтра, за рік або через двадцять років, мали змогу ознайомитися із кожним кроком на шляху його реорганізації та розвитку. Адже відомо: не має майбутнього той, хто не пам’ятає минуле.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 47, 29.11.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 617 хитов: 12944
вчера: 617/18851
время генерации: 0.12391901016235; SQL запросов: 11