Медиагруппа «Антенна»  

ПОСОЛ США В УКРАЇНІ ВІДКРИВ В УМАНІ ВІДНОВЛЕНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ ЗДОРОВ’Я

Відремонтований та укомплектований новим устаткуванням блок для приготування їжі, обладнаний за останнім словом техніки, що належить Центру медико-соціальної та професійно-трудової реабілітації інвалідів в Умані, відкрили 25 жовтня Повноважний і Надзвичайний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор та голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко. Цей блок було збудовано за фінансової допомоги програми «Родина для дитини», що впроваджується американською організацією «Holt International» за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 47, 29.11.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 579 хитов: 12052
вчера: 617/18851
время генерации: 0.03337287902832; SQL запросов: 11