Медиагруппа «Антенна»  

Губернатор готує «любим друзям» чистку?

Опалювальний сезон в області розпочатий своєчасно. Масштабних проблемних питань щодо його проходження немає. Ліміти на газ мають всі підприємства та установи області. Рівень розрахунків споживачів за надані житлово-комунальні послуги становить 107 відсотків. Оплата підприємствами теплоенергетики спожитого з початку року газу становить 85 відсотків, при середньодержавному рівні 76. Дошкільні учбові заклади та лікарні опалюються стовідсотково. Із 199 котелень працюють 197. Житловий фонд області опалюється на 99,6 відсотка.

Ось таку оптимістичну картинку змалював сьогодні голова ОДА Олександр Черевко після завершення всеукраїнської селекторної наради.

Як повідомляє прес-служба ОДА, голова облдержадміністрації також загострив увагу присутніх на тому, що особливу тривогу викликає ситуація з відсутністю теплопостачання у м. Золотоноша та опалення Ватутінської міської лікарні. Ще раз проаналізувавши стан справ, Олександр Черевко дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації терміново виїхати у ці міста, провести там робочі наради та на місці оперативно вжити необхідних заходів.

А на завершення голова ОДА звернув увагу керівника апарату Миколи Бондаря на неналежне дотримання працівниками апарату ОДА та її структурних підрозділів виконавської дисципліни і повелів позбавляти недбайливих працівників премій, оголошувати їм догани і навіть звільняти їх з роботи.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 47, 29.11.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 710 хитов: 35039
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0084249973297119; SQL запросов: 11