Медиагруппа «Антенна»  

Вогонь не знає жалю

Костянтин ПРОЦЕНКО

Мати, що доглядала 13-річного сина-інваліда, лише на годину залишила його на cамоті, аби передплатити пресу. А коли повернулася з пошти, побачила, що з вікон їхньої домівки клубочиться дим. Не тямлячи себе, жінка кинулася в хату і знайшла тіло сина на обгорілому дивані.

Швидше за все, хлопчина, який завжди виявляв аж надмірну цікавість до сірників та запальничок, за відсутності матері знайшов таки ці небезпечні іграшки, а коли на ньому запалав одяг, не зумів упоратися з вогняною стихією.

Трагедія сталася 18 жовтня вранці у селі Харківка Маньківського району.

Того ж дня у селі Сушківка Уманського району Черкаської області напередодні свого дня народження загинув у вогні 55-річний чоловік.

За життя він полюбляв оковиту, до того ж, будучи завзятим курцем, не надто клопотався пошуками попільнички, вважаючи, що попіл можна чудово струшувати на підлогу, та й «бички» кидати туди ж.

Напередодні дня народження чоловіка колишня дружина з одним із синів завітали до нього, щоб обговорити плани на наступний, святковий день. Та, на жаль, у будинку вони знайшли лише обгоріле тіло чоловіка на обвугленому ліжку, вся підлога біля якого була закидана недопалками.

Отак замість приймати вітання з черговою річницею, бідолаха поповнив мартиролог загиблих від паління в ліжку.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 46, 22.11.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 693 хитов: 34683
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0092289447784424; SQL запросов: 11