Медиагруппа «Антенна»  

ОПЕРАЦІЯ «РОЗШУК» — ВІД ПРАВОСУДДЯ НЕ СХОВАТИСЬ

Анжела ІВАНОВА# 46, 22.11.2006

За роки після початку приватизації тільки ледачий любитель легкої наживи не вивчив нашого законодавства, не знайшов можливості обійти його й використовувати у власних корисливих цілях. Звідси й масовість діяльності горе-бізнесменів, спрямованої на тіньовий перерозподіл власності. Ціла низка економічних злочинів скоюється підприємцями–«винахідниками» у розрахунку на те, що пересічні громадяни не обізнані із законодавчими та процесуальними нормами приватизації та обігу цінних паперів.

Приміром, п’ятидесятиоднорічна, черкащанка — директор приватного підприємства у серпнi 2003 року, зловживаючи службовим становищем, вирішила придбати цiлiсний майновий комплекс — Корсунь-Шевченкiвський комбiкормовий завод — по заниженiй цiнi. Щоб досягти мети, вона пішла на хитрість. На порушення статті 4 Закону «Про обiг векселiв в Україні», де зазначено, що видавати векселi можна лише для оформлення грошового боргу, ця жінка безпiдставно, не маючи боргових зобов’язань перед Радою сiльськогосподарських товаровиробникiв, надала їй вексель на суму 800 тисяч гривень.

При цьому договiр купiвлi-продажу цiлiсного майнового комплексу, згiдно з яким в рахунок розрахункiв видавався вексель, був пiдписаний нею тiльки 7 листопада 2003 року. Отож цей вексель нiякого вiдношення до згаданого договору не має, вiн недiйсний i вiдповiдно стягнення по ньому неможливі. Тими незаконними дiями товаровиробникам завдано матерiальних збиткiв на загальну суму 800 тис. грн.

За цим фактом 26 серпня 2005 року на основі матеріалів ВДСБЕЗ прокуратура Корсунь-Шевченкiвського району порушила кримінальну справу за ч. 3 ст. 212 та ч. 2 ст. 364 КК України. Дізнавшись про це, підприємлива жіночка, не гаючи часу, виїхала за межі держави — в Росію, вважаючи, що так вона сховається від правосуддя.

Майже через рік, гадаючи, що на батьківщині про неї вже забули, спритниця вирішила навідати родичів у Корсунь-Шевченківському районі. Та даремно вона сподівалася на забудькуватість правоохоронців — працівники спеціального міжрайонного відділу ДСБЕЗ швидко дізнались, що на «їхній» території перебуває особа, яка знаходиться у розшуку.

17 жовтня в ходi проведення мiждержавної спецiальної оперативно-профiлактичної операцiї «Розшук» працiвники СМВ ДСБЕЗ (з дислокацiєю в м. Корсунь-Шевченкiвський) при УМВС затримали хитрунку і доставили до слiдчого прокуратури. Тепер він вирішуватиме її долю.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 46, 22.11.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 144 хитов: 14942
вчера: 212/12313
время генерации: 0.4460289478302; SQL запросов: 11