Медиагруппа «Антенна»  

ГУ МНС України в Черкаській області очолив полковник з Житомира

24 жовтня керівному складу підрозділів Черкащини був пердставлений новий начальник ГУ МНС України в області — полковник внутрішньої служби Володимир Станіславович Герговський. До цього часу він обіймав посаду начальника ГУ МНС України в Житомирській області.

Як повідомляє прес-служба Головного управління МНС України в Черкаській області, Володимир Герговський має великий, понад 29 років, досвід практичної роботи на різних посадах. Шлях до начальника Головного управління починав із старшого пожежного. Пожежний-рятувальник у другому поколінні. Майстер спорту з пожежно-прикладного спорту.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 46, 22.11.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 701 хитов: 34841
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0081279277801514; SQL запросов: 11