Медиагруппа «Антенна»  

Суддям не вистачає грошей

9 жовтня в облдержадміністрації відбулася робоча зустріч голови ОДА Олександра Черевка з керівниками силових структур та судової системи області.

Розмова стосувалася, як повідомляє прес-служба ОДА, взаємодії органів виконавчої влади з правоохоронними структурами та представниками судових інстанцій. Зокрема, порушувалися питання матеріального забезпечення силових структур області, надання приміщень місцевим судам, матеріально-технічного забезпечення судів, забезпечення суддів житлом тощо.

Голова облдержадміністрації Олександр Черевко поінформував присутніх про особливості формування бюджету – 2007, у видатках якого понад 90 % передбачається на заробітну плату.

Голова Апеляційного суду Черкаської області Володимир Іваненко повідомив: на зібранні суддів у Києві, де він нещодавно побував, зазначалося, що поки у бюджет на наступний рік взагалі закладається лише 70 % коштів від потреби на заробітну плату працівників судів. Та й цього року судді несвоєчасно і несповна отримують відпускні. Досить скромно судам обіцяють фінансувати й решту потреб: скажімо, на послуги зв’язку передбачено тільки 43 % від необхідних коштів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 44, 08.11.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 229 хитов: 4107
вчера: 723/26554
время генерации: 0.10665512084961; SQL запросов: 11