Медиагруппа «Антенна»  

Щоб уберегти дітей

Віта Кириченко# 42, 25.10.2006

Щодня люди гинуть або зазнають каліцтв під час різних надзвичайних ситуацій. Сумна статистика трагедій і в нашій області, де з початку року сталося 1228 надзвичайних подій, під час яких загинули 363 людини, 33 з яких — діти. Аби зменшити кількість таких випадків, різні служби та організації проводять різноманітні заходи з навчання дітей правилам безпеки.

Проте навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності не повинно обмежуватися лише уроками даного курсу. Саме тому Головне управління МНС України в Черкаській області запропонувало створити в школах куточки цивільного захисту. У цьому році робота в зазначеному напрямку активізувалася. Це підтвердив і рейд, проведений по черкаським школам.

Співробітники обласного та міського управлінь МНС перевірили не всі навчальні заклади, проте там, де вони побували, — у загальноосвітніх школах № 1, 12, 17, 27, 32 і 34 — куточки цивільного захисту не тільки створені, а й привертають неабияку увагу дітей. І маленькі учні, і старшокласники підходять до стендів, цікавляться інформацією, розміщеною на них, і перевіряють себе — чи добре вони знають правила безпечної життєдіяльності.

Те, що освітяни не байдужі до долі своїх вихованців, підтвердив і начальник міського управління освіти. Він підкреслив, що кожен керівник прагне забезпечити умови для безпечної життєдіяльності дітей, вишукує можливості та створює куточки цивільного захисту згідно з останніми методичними розробками і нормативними документами. Всіляко допомагають школам і рятувальники.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 25.10.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 558 хитов: 23310
вчера: 634/35795
время генерации: 0.035615921020508; SQL запросов: 11