Медиагруппа «Антенна»  

Навчання пройшли без ексцесів

Як показує досвід, одним з найбільш ефективних заходів для ліквідації великомасштабних пожеж та надзвичайних ситуацій є розгортання зведених загонів, до складу яких входять кілька пожежних гарнізонів. А це кілька десятків одиниць спеціальної техніки і понад півтори сотні співробітників.

У разі потреби на території нашої області МНСники можуть розгорнути відразу два такі загони — Черкаський та Уманський.

27 та 28 вересня згідно з планом Головного управління МНС в області поблизу міста Жашків було розгорнуто Уманський зведений загін. На визначене місце дислокації загону прибули пожежні автомобілі з дев’яти підрозділів області. Протягом першого дня відпрацьовувались навички розгортання наметового табору та створення необхідних побутових умов.

Другого дня відповідно до плану були проведені навчання по гасінню пожеж на хлібоприймальному підприємстві, нафтобазі та лікеро-горілчаному заводі, що розташовані в Жашкові. Завдяки злагодженим діям зведеного загону МНС та персоналу цих підприємств у всіх випадках умовні пожежі були успішно ліквідовані.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 42, 25.10.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 75 хитов: 5224
вчера: 205/28525
время генерации: 0.13314604759216; SQL запросов: 11