Медиагруппа «Антенна»  

Із редакційної пошти: ГІРКЕ ПОСЛАННЯ

Останнім часом до нас все частіше звертаються не тільки окремі громадяни, а й цілі групи людей, чимось ображених місцевою владою. Проте цей лист можна назвати своєрідним рекордсменом, адже під ним поставили свої автографи більше півсотні мешканців будинку № 5 по вулиці Калініна. Коротко суть цього гіркого послання зводиться до того, що Черкаська міська рада та її виконком брутально знехтували права громадян заради інтересів однієї особи.

Історія ця проста до банальності, але всі звернення членів ЖБК № 5, власників згаданого вище будинку і прибудинкової території у високих інстанціях, очевидно, не читали, відбуваючись елементарними відписками. Подібні «відповіді» отримували скаржники і з прокуратур міста й області, до того ж з порушенням встановлених законом термінів. А з Генеральної прокуратури, куди вони поскаржились на бездіяльність прокуратури області, їм повідомили, що їхній лист надіслано тій же обласній прокурорській інстанції. Відтоді минуло 11 місяців, а відповіді звідти все ще немає. Саме ця обставина і змусила мешканців будинку № 5 звернутися до громадськості з відкритим листом, який ми і вміщуємо на шпальтах «Антенны» на їхнє прохання.


Секретарю Черкаської міської ради Каленчуку А.

18000, м. Черкаси,
вул. Б.Вишневецького, 36

Копії: Прокурору Черкаської області
старшому раднику юстиції
3-го класу Лісовому М. Л.

18000, м. Черкаси, бульвар Шевченка,
Черкаській облдержадміністрації
18000, м. Черкаси, бул. Шевченка, 185

Відкритий лист мешканців будинку № 5 по вул. Калініна (житлово-будівельний кооператив № 7) 30.06.2005 р. (отримано нами лише 04.09.2006 р.) Черкаська міська рада винесла «незвичайне» рішення № 8-248, де було зазначено наступне:

1. Погодити Дячуку місце розташування фотосалону шляхом реконструкції квартири № 1 по вул. Калініна, 5 загальною площею 30,9 кв. м з добудовою окремого входу на земельній ділянці орієнтовною площею 18,9 кв. м за умови: використання земельної ділянки за цільовим призначенням, дотримання вимог природоохоронного законодавства, збереження існуючих зелених насаджень (горіх на місці реконструкції майже знищено), проведення озеленення прилеглої території тощо.

2. Затвердити прибудинкову територію орієнтовною площею 3800 кв. м по вул. Калініна, 5 та закріпити її за Черкаською міською радою.

3. Дячуку отримати у відповідних службах міста вихідні дані на проектування та замовити в організаціях, що мають на це дозвіл, проект на будівництво об’єкта (а Дячук писав, що це все вже у нього є станом на 26.05.2005 р.)

По-перше, є незрозумілою преамбула даного рішення — «враховуючи позитивні висновки служб міста» — яких?

По-друге, дивує легкість, з якою Черкаська міська рада розпоряджається чужою землею, адже державним актом на право постійного користування землею, затвердженим рішенням виконкому Черкаської міської ради № 360 від 18.05.99 р., у постійне користування ЖБК № 7 надано 0,2127 га землі, з яких добрий шмат наділено В. Дячуку.

На наше звернення до Міністерства юстиції України 31.03.2006 р. надійшла відповідь № В-5662-19, яка фактично підтверджує нашу позицію щодо незаконності дій Дячука та міськвиконкому (копії нашого звернення, відповіді Міністерства юстиції України та роз’яснення Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 4 за квітень 2006 р. додаються).

30.06.2006 р. листом № 03/1-2782 Черкаська міська санітарно-епідеміологічна станція відмовила в наданні свого висновку щодо перепланування і зазначила, що в 2005 році до них з листом звернувся заступник міського голови Назаренко О.І. для надання відповідного висновку.

З 14.09.2006 р. Дячук почав будівельні роботи без жодних законних підстав, незважаючи на наші щоденні протести.

На підставі викладеного ВИМАГАЄМО:

1. Зупинити незаконне руйнування нашого будинку.

2. Відмінити незаконне рішення Черкаської міської ради № 8-248 від 30.06.2005 р.

3. Притягти винних у порушенні діючого законодавства до кримінальної відповідальності.

P. S. У грубезній теці листування жильців буд. № 5 з різними інстанціями є, зокрема, відповідь Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, в якій зазначається, що управління містобудування та архітектури черкаського міськвиконкому В. Дячуку дозволу на перепланування квартири під фотосалон не надавало, тому дії цього громадянина є самовільними та неправомірними. Тоді виникає закономірне питання — чи є взагалі в Черкасах владна інстанція, яка врешті-решт почує волання майже півсотні ошуканих людей і зупинить оте самоуправство?

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 41, 18.10.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 77 хитов: 6310
вчера: 205/28525
время генерации: 0.07119607925415; SQL запросов: 11