Медиагруппа «Антенна»  
Рейтингом об тейбл

Центр Разумкова в последние дни октября провел во всех регионах Украины социологическое исследование среди 2000 респондентов. Его результаты весьма огорчительны для Леонида Даниловича. Впрочем, иной результат получить, даже при всем желании, ни одной социологической службе уже не удавалось достаточно долгое время. »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#44, 06.11.2002
Украинская армия не может защитить страну!?

того, что украинская армия теперь представляет опасность лишь для жизни и здоровья своих собственных служащих и мирного населения - президент раньше, видимо, не понимал. Теперь он понял. Для этого понадобилось завалить ракетой авиалайнер с евреями, уронить СУ-27 на головы мирных граждан, попасть ракетой по жилому дому и угробить жизни десятков солдат, которых наша родная армия попросту неспособна прокормить и которые вынуждены подрабатывать и калечиться за пределами своих подразделений. »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#44, 06.11.2002
Россия сделала предъяву

активность русского МИДа активизируется каждый раз, когда Россия получает очередное поражение от чеченских боевиков. Сейчас же после теракта в Москве и последующего освобождения заложников, которое никак нельзя назвать блестящей операцией спецслужб, Россия в очередной раз начала поиски виноватых. И, как всегда, виновными оказались украинцы... »»»

#44, 06.11.2002
«Новий» Кінах принесе нового губернатора?

Зміна ситуації на Черкащині залежатиме від результатів боротьби за прем'єрське крісло, але не раніше, вважає народний депутат: "Нелогічно виглядатиме - вирішувати щось із приводу голови облдержадміністрації, коли не вирішимо питання із прем'єром". Але якщо "досить близький" до СДПУ(о) Анатолій Кінах і збереже за собою "посаду прем'єра (а Віктор Медведчук - відповідно, посаду голови Адміністрації Президента), то, на думку Миколи Томенка, едсеки захочуть мати губернатором першого секретаря черкаського обкому СДПУ(о) Вадима Льошенка »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#44, 06.11.2002
Открытый Лукьянец

Наверное, столичные ревизоры накопали изрядно, поскольку «улов» обобщали почти два месяца. Итоговый документ куратор области по линии Администрации Президента Олег Коренев обнародовал лишь в конце октября. Правда, народу на том мероприятии было крайне мало — сам губернатор и его ближайшее окружение. А посему выводы высокой комиссии стали достоянием весьма ограниченного круга должностных лиц. »»»

Игорь КУЗЬМУК#44, 06.11.2002
Аерофантом?

Сумніви - річ вельми заразна. Піддавшись їм, ми вирішили пошукати додаткову інформацію про компанію DEMAR ENTERPREISIS LTD у мережі Інтернет. На диво, там виявилась незліченна кількість DEMARів (навіть польська компанія, що виробляє дитяче взуття під торговою маркою DEMAR), але жодного потрібного. Не було жодної згадки про компанію DEMAR і на сайті Організації Об'єднаних Націй, ліцензію якої компанія начебто має... »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#44, 06.11.2002
УНР стурбований русифікацією та вимагає від мера створити україномовну радіостанцію

Провід Черкаської обласної організації Українського Народного Руху поширив днями заяву, приурочену до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада. »»»

#44, 06.11.2002
Сесiя облради чи криве дзеркало?

4 жовтня голова депутатської фракції «Наша Україна» в облраді Любов Майборода та народний депутат України Володимир Єщенко на спільній прес-конференції поділилися з представниками місцевих ЗМІ думками і оцінками щодо подій, які зараз відбуваються в області і державі. »»»

Іван СІЧОВИК#44, 06.11.2002
Мир, дружба, протокол

Візит американської делегації з дружнього Черкасам Де-Мойна завершився 1 листопада запевненнями у дружбі, подальшій співпраці і компліментами новій міській владі Черкас. Конкретніше це зафіксовано у "Протоколі про наміри продовження партнерських стосунків громад міста Де-Мойн (Айова) і міста Черкаси (Україна)", підписаному менеджером Де-Мойна Еріком Андерсоном і черкаським мером Анатолієм Волошиним на завершальній прес-конференції. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#44, 06.11.2002
Де вигідніше одержувати пенсію?

Уже давно пенсіонери можуть одержувати пенсію в банку, а не стояти в черзі на пошті або сидіти удома, чекаючи листоношу цілий день (і добре, якщо один). Але багато хто не користується цією можливістю і за давнім звичаєм йде на поштамт. І даремно. Про те, чому пенсіонерам вигідно одержувати пенсію в банку, ми попросили розповісти директора Черкаського відділення "Правекс-Банку" (ліцензія НБУ №7) Ігоря Івановича ЖУКА. »»»

#44, 06.11.2002
Мерія дозволила платити за книжками

Отримавши нові рахунки за послуги РЕУ, ТЕЦ і "Водоканалу" укупі з незрозумілою розрахунковою книжкою, більшість черкащан дуже здивувалась і розгубилась - і як тепер платити? Досі не було жодного повідомлення про скасування старих розрахункових книжок. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#44, 06.11.2002
Магазини «АТБ» можуть перетворитися на холодильники

Першою жертвою у боротьбі мера Анатолія Волошина із боржниками за опалення стала мережа магазинів Дніпропетровської фірми "АТБ" - фірми, яка взяла у оренду частину магазинів збанкрутілого ВАТ "Продтовари". Волошин і його перший заступник Володимир Александров 5 листопада пообіцяли найближчим часом відрізати тепло і світло усій мережі магазинів, якщо дніпропетровське керівництво фірми не вирішить питання із погашенням боргів, які їм дістались у "спадок" від "Продтоварів". »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#44, 06.11.2002
Хочете бути будівельником? Робіть ремонт

студенти мають повне право подавати до суду на свій навчальний заклад. Але, зрозуміло, що вони цього не зроблять, адже треба ще закінчити коледж, отримати хоч який-небудь диплом. Можливо, вже час проводити просвітницьку роботу, яка б дала нашим студентам чітке уявлення про їхні права та обов'язки? Але чи погодиться на це керівництво вузів - реально, а не на папері? »»»

Олена Чернявська#44, 06.11.2002
Кортик для генерала

Пусть не удивляют вас, дорогие читатели, обилие "С.", "Ш.", "П." и прочих там "ЁКЛМН" в нашей статье. История, речь о которой ниже, пока в самом разгаре. Против некоторых ее участников другие участники состряпали уголовное дело, которое, судя по всему, может вернуться бумерангом и ударить самих его авторов. Описанные ниже события не плод фантазии, не историческая ретроспектива экспроприаций времен военного коммунизма. Это реальные события, которые произошли недавно в областном центре. »»»

#44, 06.11.2002
ПРОИШЕСТВИЯ
»»»

#44, 06.11.2002
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№44, 06.11.2002


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 218 хитов: 3311
вчера: 653/28380
время генерации: 0.40527606010437; SQL запросов: 12