Медиагруппа «Антенна»  

Показовий заплив ентузіаста

20 годин у воді провів Олександр Толбатов під час свого 75-кілометрового запливу по Дніпру.

Відомий в Україні винахідник рятувального жилета напередодні Дня Незалежності вирішив проплисти головною водною артерією України від Канева до Черкас. Про це редакції повідомив помічник начальника Головного управління МНС України в Черкаській області Костянтин Проценко.

Цей заплив переслідував декілька цілей.

По-перше, як людина небайдужа, Олександр Толбатов разом із співробітниками МНС області занепокоєний станом безпеки людей на водних об’єктах. Адже не таємниця, що кожного року в Черкаській області вода забирає кілька десятків життів. Головною причиною трагедій залишається так званий «людський фактор», коли люди, перебуваючи на воді, свідомо порушують правила безпеки, піддаючи себе, а інколи й оточуючих екстремальним випробуванням, подолати які і при цьому зберегти життя вдається не кожному.

Тому для Олександра Толбатова вже стало традицією, що зустрічаючись із рибалками, водними туристами, відвідуючи острови, де розбиті наметові містечка, і спілкуючись із людьми, він активно пропагує безпечну поведінку на воді.

Ось і цього разу, вирушаючи у подорож із Канева до Черкас, він узяв із собою кілька сот роз’яснювальних листівок, які планував роздати по дорозі.

По-друге, він є завзятим активістом водного лікування опорно-рухового апарату. Цією мандрівкою він хотів чергового разу привернути увагу до свого нетрадиційного способу лікування.

Кілька років тому він завдяки воді здолав власну недугу і з тих пір підтримує тісні стосунки із багатьма школами здоров’я в Україні, де за допомогою «жилета Толбатова», перебуваючи у воді, люди лікують суглоби, знімають проблеми хребта, зміцнюють свій організм.

Третьою причиною, що спонукала його проплисти таку відстань, Толбатов назвав бажання перевірити власну витривалість.

Провести у воді кілька годин для цієї непересічної людини вже давно стало звичним явищем, а ось кілька десятків годин чи витримає організм? До того ж плисти доведеться і засвітла, і в темряві.

Отож о 8 годині, надягнувши своє спорядження — жилет та ласти, Олександр Толбатов увійшов у воду в Каневі. О 4 ранку вже наступного дня, тобто через 20 годин водної мандрівки, він зробив проміжну зупинку для сну і бесіди із відпочивальниками на острові Мережик.

О 9 ранку він знову «на ластах», пливе вздовж фарватера, й 20 серпня о 14.30, подолавши, за різними оцінками, відстань у 75–80 кілометрів, в оточенні своїх послідовників по «школі здоров’я», які випливли йому назустріч, О. Толбатов фінішував на центральному пляжі Черкас.

Ледве ступивши на берег, він разом із рятувальниками взяв участь в акції щодо роз’яснення правил безпечної поведінки на воді.

Медичний огляд підтвердив: незважаючи на таке тривале перебування у воді Олександр Толбатов цілком здоровий, навіть банальна нежить не причепилася до нього.

Звісно, по різному можна ставитись до раціоналізаторської розробки Олександра Толбатова — хтось сповниться скептицизму, інші назвуть його диваком, але немало й таких, що дякують йому за ідею та активність у її реалізації. І всі сходяться в одному — байдужість, ця тяжка хвороба сучасного розвинутого суспільства, йому не загрожує.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 37, 20.09.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 630 хитов: 57997
вчера: 678/49777
время генерации: 0.0090811252593994; SQL запросов: 11