Медиагруппа «Антенна»  

Печеня ледь не вбила кухаря

Від диму у своїй власній квартирі мало не загинув житель міста Сміли.

Чоловік проживав відлюдно, до нього ніколи ніхто не приходив, із сусідами він зовсім не спілкувався, тому вони навіть не знали, як його звуть. Він пропив і прогуляв усе своє майно, в квартирі залишились лише ліжко та газова плита.

Купивши собі курячі окорочки, чоловік поставив їх готуватися на плиту у череп’яній тарілці, а сам приліг відпочити та й заснув. Залишене без нагляду м’ясо почало горіти, хоча посудина, в якій воно тушкувалося, навіть не тріснула.

Прокинувся власник квартири тільки тоді, коли кімната вже повністю заповнилася димом. Щоб не задихнутися, він опустився долі і плазом спробував дістатися до балкону, проте знепритомнів на півдорозі.

Запах диму відчула сусідка, яка й викликала пожежну службу. На щастя, рятувальники прибули вчасно і винесли з квартири ледь живого її власника.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 32, 16.08.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 697 хитов: 10056
вчера: 1104/17961
время генерации: 0.046233892440796; SQL запросов: 11