Медиагруппа «Антенна»  

У вогняному пеклі

Нещасний випадок з трагічними наслідками стався в селі Кірово Корсунь-Шевченківського району. 80-річний дід Андрій вирішив приготувати поїсти на газовій плиті, що стояла в надвірній споруді. Відкривши кран на балоні з газом, він виявив, що не має чим запалити вогонь, і пішов шукати сірники, забувши перекрити газ. Щойно він повернувся і чиркнув сірником, пролунав вибух. Дружина господаря Марія, яка вже давно не ходила, загинула у безжальному полум’ї. А дідуся ще до прибуття рятувальної служби з вогняного пекла встигли витягти сусіди. Слава Богу, він залишився живим, лише обпік обидві руки.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 09.08.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 684 хитов: 34171
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0090360641479492; SQL запросов: 11