Медиагруппа «Антенна»  

Загинули в каналізації

Двоє людей отруїлися на смерть у Смілі — вони намагалися прочистити забиту каналізаційну трубу в кафе «Сказка», де саме святкували весілля. Щоб виправити ситуацію і не псувати свята, 44-річний Віктор і 30-річний Валерій (обидва працювали слюсарями-сантехніками в КП «Гранд») спустилися в каналізаційну яму, аби з’ясувати причину неприємності й усунути її. Як виявилося, це було останнє намагання в житті чоловіків. Обидва не вжили ніяких заходів безпеки. Віктор першим отруївся парами нечистот і втратив свідомість. Валерій кинувся рятувати друга, але натомість і сам став жертвою отруйних парів.

Директор кафе, дізнавшись про нещастя, викликав рятувальну службу, але замість того, щоб чекати на її приїзд, аби не гаяти часу, вирішив сам витягти потерпілих. На жаль, його спіткала та ж доля — він став третім непритомним у тій клятій ямі.

Мобільно-оперативна група Смілянського РВ ГУ МНС України виявилася справді мобільною і швидко прибула на місце події. Директора кафе встигли врятувати, однак Віктора та Валерія повернути з того світу не змогли.

Подібний випадок уже стався у цьому місті кілька років тому, коли троє комунальників через нехтування заходами безпеки, рятуючи один одного, ледь не загинули в каналізації. На щастя, тоді все обійшлося без трагічних наслідків. Цього разу уникнути біди не вдалося.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 31, 09.08.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 693 хитов: 34691
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0083551406860352; SQL запросов: 11