Медиагруппа «Антенна»  
Квартирна мафія полює на житло

Нещодавно до редакції надійшов лист, у кожному рядку якого біль і тривога. Люди розповідають про гірку долю старої хворої людини, яку "вполювали" і лишили даху над головою квартирні аферисти. Чиновники і правоохоронці пальцем об палець не вдарили, щоб захистити права ветерана. Бьються за них уже два роки лише його сердобольні сусіди. Помагай їм, Боже! »»»

#42, 24.10.2007
Заручники височини

Мешканці черкаських багатоповерхівок беззахисні перед вогняною стихією

Саме так постійно твердять працівники державного пожежного нагляду, що вже кілька років поспіль проводять перевірки. Але за цей час ні влада, ні мешканці цих будинків не зробили жодних висновків і жодних змін не відбулося.

Сьогодні в Черкасах є 32 будинки підвищеної поверховості, і з кожним роком їх кількість збільшується, от тільки безпека людей у таких новобудовах залишається на стабільно низькому рівні. І це за умови, що кожен будинок при здачі в експлуатацію перевіряється на наявність та робочий стан усіх протипожежних засобів, проходить експертизу на відповідність вимогам норм та правил пожежної безпеки в органах держпожнагляду. »»»

Анастасія СКРИПЧЕНКО#42, 24.10.2007
Старт отопительного сезона сорван

На пути тепла в дома черкасщан встали безответственность и непрофессионализм городского головы и его команды

15 октября — провозглашенное начало отопительного сезона — ознаменовалось в стиле нынешней городской власти не журчанием тепленькой воды в батареях квартир, а пресс-конференцией ответственного за обеспечение тепла в наших домах вице-мэра Черкасс Владимира Александрова. Владимир Аркадьевич без ложной скромности заявил, что невзирая на проблемы отопительный сезон, оказывается, начался и 16 октября в домах черкасщан будет тепло. То, что сказанное рассчитано на идиотов, — полбеды (за оных нас давно держат!), плохо, что »»»

#42, 24.10.2007
Міська влада виганяє дітей на вулицю

Невдовзі завдяки знищувальній політиці міської влади, говорять представники творчої інтелігенції, в Черкасах із п'яти музичних шкіл можуть залишитися лише дві. Внаслідок цього опиняться на вулиці десятки викладачів і тисячі дітей. Першими на захист культурних цінностей стали учителі музичної школи №1 імені Лисенка. У понеділок колектив закладу провів із цього приводу збори. »»»

Ольга МАЛЬОВАНА#42, 24.10.2007
Парафинщики

В этой стране ничего не меняется. Как и год назад, БЮТ и "НУНС" что-то там парафировали сразу же после оглашения официальных результатов парламентских выборов. Траур по жертвам взрыва многоэтажки в Днепропетровске как бы помешал им обнародовать полный текст отпарафированного коалиционного документа. На самом деле, им глубоко наплевать на траур, поскольку, как всегда, парафиновая оболочка не смогла скрыть разногласия в рядах "единой" "оранжевой" команды. »»»

Александр ЗУБЧЕНКО#42, 24.10.2007
Латають дірки на тротуарах

За повідомленням прес-служби міського голови, цьогорічні ремонтні роботи відзначалися масштабністю — комунальники відремонтували вдвічі більше тротуарів, доріжок та під'їзних шляхів у дворах, ніж торік.

Тротуар у центрі міста — по бульвару Шевченка біля ЦНТЕІ, не ремонтувався з часу своєї появи. Чимало людей за останні кілька років зіпсували тут взуття. І от нарешті, після того, як журналісти чергового разу тикнули міську владу носом у проблеми Черкас, вдалося змусити її розпочати латання дірок на тротуарах. »»»

#42, 24.10.2007
У черкаських йогів перший ювілей

Слава давньої індійської культури сягла далеко за межі Сходу. Хто ж не чув історій, часом комічних, про дивних йогів, що ходять по жаринах, сплять на гвіздках та проводять довгі години, непорушно медитуючи. Насправді йога — стародавня система філософського світогляду в купі з вправами, що зміцнюють тіло та душу. Сьогодні в усьому світі поширилася мода на східну культуру. Від китайських ресторанчиків і бойових мистецтв до фен-шую та екзотичних танців. »»»

Віталіна КУКУЄВА#42, 24.10.2007
Працівниця банку привласнила гроші клієнтів

Як повідомив начальник відділу прокуратури Черкаської області Володимир Яременко, у травні цього року до прокуратури звернувся виконуючий обов'язки керуючого філією одного з черкаських банків. Він стверджував, що одна з його підлеглих привласнює гроші клієнтів. »»»

#42, 24.10.2007
"Прошу усіх на мій похорон"

У Жашкові чоловік запросив знайомих на власне поховання

Два самогубства сталися минулої п'ятниці в області. З невідомих причин в обох випадках чоловіки, що вирішили звести рахунки із життям, вибрали для цього зазвичай "жіночий" спосіб — утопилися.

У Жашкові 56-річний чоловік, який постійно пиячив, напередодні запросив усіх знайомих у п'ятницю на свій похорон. На жаль, слова він дотримав — о четвертій по обіді прийшов до місцевого ставу, пірнув із дамби і потонув. »»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#42, 24.10.2007
Кобзар дістався до Христинівки

Нарешті духовний батько української націїї Тарас Шевченко завітав і до Христинівки. Погруддя йому встановлено у реконструйованому місцевому парку — улюбленому місці відпочинку жителів цього населеного пункту на крайньому заході Черкащини. Сам парк відтепер милує око відвідувачів різними скульптурами, зокрема постатями левів, чепурними альтанками і затишними алеями. »»»

Арсен АРСАКОВ#42, 24.10.2007
Городищенські листоноші наживались на пенсіонерах

Чи то дійсно так важко стало жити, чи то люди геть втратили моральність? Невідомо. Про два випадки, що один за одним сталися цього року на Городищині, розповів начальник відділу прокуратури Черкаської області Володимир Яременко.

Протягом березня та квітня 2007 року очільниця відділення поштового зв'язку с. Журавка Городищенського району Н. Горобей привласнила понад 2000 гривень, які призначалися для виплати пенсій громадянам. »»»

#42, 24.10.2007
Щоб люди їздили безпечно

Напевне, ніхто не зможе спростувати твердження, що стан пасажироперевезень в нашій області залишає бажати кращого і до цивілізованості тут ще дуже далеко.

Водії маршрутних автобусів явно нехтують правилами безпеки і часто-густо виконують ризиковані маневри, наражаючи на небезпеку не тільки інших учасників дорожнього руху, а й власних пасажирів. Оплачуючи проїзд у маршрутці, ми маємо право розраховувати на безпеку і комфорт. »»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#42, 24.10.2007
Новий, швидкий, потужний

10 жовтня начальник Золотоніського райвідділу Головного управління МНС Черкаської області у святковій обстановці отримав ключі від нового сучасного пожежно-рятувального автомобіля.

Радість рятувальників цілком зрозуміла, такі подарунки випадають не часто. Ще донедавна про придбання нових автомобілів рятувальники області й не мріяли, а лише за останні півроку отримали вже три новітні автомобілі. »»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#42, 24.10.2007
Прокуратура Черкащини затримала грузинського злодія

Україна все більш наближається до Європейського Союзу і приймає активну участь у міжнародних договорах щодо правової допомоги у розкритті кримінальних справ.

Одним із прикладів міжнародної співпраці стало затримання громадянина Грузії Джахвеладзе, який розшукувався правоохоронними органами своєї держави за крадіжку з банку 1 млн. 337 тис. доларів США. »»»

#42, 24.10.2007
Дело об убийстве майора УБОП направлено в суд

В Черкасской области завершено расследование и направлено в суд уголовное дело об убийстве майора милиции управления по борьбе с организованной преступностью УМВД Украины Александра Жолобицкого. Как сообщила во вторник пресс-служба ГУБОП МВД Украины, уголовное дело, возбужденное по материалам УБОП, расследовала Черкасская областная прокуратура по ст. 28, ч. 3 (создание преступной организации); »»»

#42, 24.10.2007
Количество инъекционных наркоманов в Украине ежегодно вырастает вдвое

Каждый из украинских потребителей инъекционных наркотиков за два–три года своего "наркостажа" в среднем "сажает на иглу" три–четыре человека. Это приводит к ежегодному удвоению количества потребителей инъекционных наркотиков. Таковы результаты социологического исследования, проведенного для выявления причин и путей вовлечения молодежи в инъекционное потребление наркотиков. »»»

#42, 24.10.2007
Открыта еще одна спортплощадка
»»»

Юрій ВІКТОРОВ#42, 24.10.2007Спорт
На финишной прямой
»»»

Иван ГАЙДАМАКА#42, 24.10.2007Спорт
"Днепр" — лидер мирных встреч
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#42, 24.10.2007Спорт
Ну и резво стартанули!
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#42, 24.10.2007Спорт
В Ялту за наградами
»»»

Юрий ЗИМЕНКОВ#42, 24.10.2007Спорт
На Покрову згоріла покрівля
»»»

Віта Кириченко#42, 24.10.2007Пригоди
Автівки згорають умить
»»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#42, 24.10.2007Пригоди
Замерз на смерть
»»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#42, 24.10.2007Пригоди
Врятували
»»»

Костянтин ПРОЦЕНКО#42, 24.10.2007Пригоди
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#42, 24.10.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№42, 24.10.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 606 хитов: 19228
вчера: 854/23332
время генерации: 1.2565889358521; SQL запросов: 12