Медиагруппа «Антенна»  

Трагедія в Івангороді

Иван ГАЙДАМАКА# 28, 19.07.2006

Смертельним стало в неділю купання у ставку для 8-річного хлопчика в Христинівському районі. Про це редакції повідомив інспектор центру пропаганди Головного управління МНС України в Черкаській області Віктор Щербина.

З нетерпінням чекав Петрик теплих днів, щоб покупатись в місцевому ставку. І от, скоро вода в ньому трішки прогрілась, відпросився у матері піти туди разом зі старшими хлопцями. Під час купання хлопчик вирішив навчитись пірнати так, як це робили його друзі. Занурившись з головою, Петрик набрав у рот води, але бажання бути таким, як старші, побороло страх та відчуття небезпеки. Пірнувши вдруге, хлопчик залишився під водою. Спроба товаришів знайти його була марною, і тоді один з хлопців побіг кликати на допомогу батьків Петрика. В цей час його мати вже йшла до ставка забрати сина додому і зустріла посланця на півдорозі.

Лише через 20 хвилин односельці змогли знайти та підняти на поверхню тіло хлопчика.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 28, 19.07.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 290 хитов: 7229
вчера: 780/26432
время генерации: 0.11802697181702; SQL запросов: 11