Медиагруппа «Антенна»  

Природа квітне навесні, а корупція — цілорічно

Прокурор Маньківського району 29 березня порушив кримінальну справу за фактом перевищення повноважень службовими особами ВАТ «Уманьавтодор» за ст. 365 ч. 3 Кримінального Кодексу України.

Як зазначає старший помічник прокурора області Геннадій Шумко, орендуючи впродовж 2002-2006 років земельну ділянку площею 4,85 гектара на території Нестерівської сільської ради, вони дали вказівку зняти верхній родючий шар грунту на площі 15 гектарів і використали його на власні потреби, чим завдали державі збитків на суму 62 тисячі гривень. По справі проводиться досудове слідство.

Працівники Степанківської сільської ради, зловживаючи службовим становищем, не укладаючи договору оренди зі СТОВ «Степанки», надали у користування 60 гектарів невитребуваних земельних паїв. Через це державному бюджету було завдано 17 тисяч гривень збитків.

Стосовно службових осіб СТОВ «Степанки» прокурор Черкаського району порушив кримінальну справу за ч. 2 ст. 364 КК України. Триває слідство.

За інформацією прес-секретаря прокурора Черкаської області Сніжани Лисенко, частина підприємств, що орендують землю у межах Черкас, також ухиляються від сплати нарахованої органами земельних ресурсів компенсації втрат за використання родючих земель.

Приміром, ТОВ «Технологічний центр Горки», що користується 6 тис. квадратних метрів землі в обласному центрі, має борг у сумі 26 тисяч гривень. ЗАТ «Агроекопродукт» не сплатило 67 тис. гривень, ПП «Гудименко» — 110 тис. гривень, підприємство з іноземними інвестиціями «Лукойл – Україна» — 26 тис. гривень. Лише завдяки прокурорському втручанню ці кошти надійшли на рахунки бюджетів обласної, районних та сільських рад.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 28, 19.07.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 686 хитов: 34212
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0079591274261475; SQL запросов: 11