Медиагруппа «Антенна»  

Шахрайки на держслужбі

Передано до суду кримінальні справи стосовно державних службовців, які влаштувалися працювати в органи влади на підставі підроблених дипломів.

Як повідомила прокурор Соснівського району м. Черкаси Юлія Пасічна, 41-річна працівниця виконкому Соснівської районної ради м. Черкаси мала підроблений диплом про вищу освіту. Влаштовуючись у 2005 році на роботу в управління праці та соціального захисту населення, жінка в автобіографії та особовій картці вказала, що з 1992 року навчалася у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана й у 1997 році здобула спеціальність «облік і аудит в банках».

Проте відповідно до довідки, наданої цим навчальним закладом, вона ніколи у ньому не вчилася і диплома не отримувала.

Працівниця виконкому свою вину визнала і пояснила, що диплом придбала в Києві у невідомої особи. Їй було пред’явлено обвинувачення за ст. 358 ч. 3 та ст. 366 ч. 1 Кримінального Кодексу України — використання завідомо підробленого документа та службова підробка.

Фальшивим дипломом про вищу освіту скористалась і 46-річна працівниця управління у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Черкаської облдержадміністрації. Вона надала диплом про закінчення Білоруського технологічного інституту імені С. М. Кірова. Судово-криміналістична експертиза встановила, що документ було виготовлено за допомогою комп’ютерної копіювально-множильної техніки, а довідка з вузу засвідчила, що така особа в них не навчалася.

Жінка зізналася, що цей документ вона придбала теж у Києві. Їй було пред’явлено обвинувачення за ст. 358 ч. 3 ККУ — використання завідомо підробленого документа.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 28, 19.07.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 214 хитов: 3189
вчера: 653/28380
время генерации: 0.01415491104126; SQL запросов: 11