Медиагруппа «Антенна»  

Заварні тістечка із сальмонельозною начинкою

У Звенигородську центральну районну лікарню Черкаської області впродовж трьох діб з гострою кишковою інфекцією звернулися семеро людей. Під час епідеміологічного розслідування було встановлено, що всі потерпілі вживали заварні тістечка з кремом, які були виготовлені кондитерським цехом районного споживчого товариства.

Після лабораторних досліджень шести потерпілим було встановлено остаточний діагноз — сальмонельоз. Найстаршому з ласунів сорок п’ять, а наймолодшому немає ще й десяти років. Стан усіх захворілих лікарі кваліфікують як середньої важкості.

За словами завідуючої виробництвом кондитерського цеху, при виготовленні злощасних тістечок яйця не використовувалися.

На думку інфекціоністів, джерелом захворювання міг стати епідеміологічний носій сальмонельозу з числа співробітників райСТ.

Зараз експлуатація кондитерського цеху і кафетерію райСТ тимчасово призупинена. Усі потерпілі та персонал цеху лабораторно обстежені, проводяться бактеріологічні дослідження об’єктів довкілля з осередку інфекції.

Як повідомив Центр пропаганди Головного управління МНС України в Черкаській області, наразі там проводиться комплекс протиепідемічних заходів. На місці працюють обласна та районна СЕС, обласний інфекціоніст і фахівці Звенигородської районної лікарні.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 27, 12.07.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 62 хитов: 545
вчера: 580/19299
время генерации: 0.0080358982086182; SQL запросов: 11