Медиагруппа «Антенна»  

І від митниці утік, і від суду утік, а від прокуратури ні

Черкащанина, який незаконно ввозив з Росії до України автомобілі, суд зобов’язав сплатити 253 тисячі гривень. Про це редакції повідомила прес-секретар прокурора Черкаської області Сніжана Лисенко.

Як розповіла прокурор відділу прокуратури області Мирослава Мешкова, Черкаський районний суд визнав шахрая винним у тому, що впродовж 1999-2000 років він ввіз в Україну з Російської Федерації 17 автомобілів ГАЗ та ВАЗ, ухиляючись від податків, зборів та інших обов’язкових платежів, які мав сплатити до Державного бюджету України. З цією метою правопорушник підробляв рахунки-фактури та митні декларації. У підробних документах, які він подавав у Черкаську митницю, зазначалося, що машини були вивезені до Польщі, а в Україну він ввозив їх окремі агрегати.

У кримінальній справі було заявлено і цивільний позов на 253 тисячі гривень, для задоволення якого працівники Державної виконавчої служби описали та арештували 4 автомобілі, що належали засудженому.

Пізніше до суду надійшли заяви про звільнення описаних автомобілів з-під арешту. Соснівський районний суд міста Черкаси задовольнив ці заяви і скасував арешт на майно. Але при розгляді цих заяв суд грубо порушив процесуальне законодавство, оскільки не залучив до участі у процесах Черкаську митницю, яка є стягувачем боргу. Митниця була позбавлена можливості отримати гроші.

Для захисту інтересів держави прокуратура Черкаської області оскаржила постанови Соснівського районного суду. Апеляційний суд Черкаської області скасував постанови суду першої інстанції, отож автомобілі було залишено під арештом з метою відшкодування збитків, завданих державі злочинною діяльністю спритника.









ТОП-СТАТЬИ
Номер # 25, 28.06.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 96 хитов: 950
вчера: 691/35747
время генерации: 0.0084950923919678; SQL запросов: 11