Медиагруппа «Антенна»  

Безпека руху — це життя

Вячеслав ХАРЧЕНКО# 24, 21.06.2006

Під таким гаслом ось уже третій рік поспіль проходить Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему безпеки дорожнього руху.

Статистика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, на жаль, залишається невтішною. Тільки минулого року в Україні з вини дітей сталося 1763 дорожньо-транспортні пригоди, в яких загинули 100 і були травмовані 1766 підлітків. Звичайно, така ситуація бентежить співробітників ДАІ, змушує шукати нові форми і методи роботи по запобіганню дитячому дорожньо-транспортному травматизму, посиленню профілактичної роботи серед дітей.

Власне на цьому грунті і виникла ідея проведення Всеукраїнського конкурсу «Безпека руху — це життя». Захід став важливим доповненням до тих, що вже проводяться, — діяльності загонів юних інспекторів руху та команд КВН-ЮІР. Конкурс спонукав дітей ще активніше взятися за вивчення ПДР, щоб потім набуті знання відбити у своїх малюнках.

І почин, можна сказати, вдався. До організаторів конкурсу з різних регіонів України надійшло більше шести тисяч кращих дитячих робіт, які були відібрані управліннями та відділами ДАІ на місцях і надіслані до Департаменту Державтоінспекції МВС.

Визначити переможця з такої кількості учасників було дуже важко, адже чимало малюнків відзначалися високим рівнем виконання, глибоким проникненням у тему. Та компетентне журі успішно справилося з цим завданням. Переможцями творчого змагання юних знавців Правил дорожнього руху стали відразу десять його учасників. Вони одержали призи, які надав генеральний спонсор конкурсу — Група компаній «Фокстрот».

На жаль, до числа призерів не потрапили наші земляки, хоч і боролися за перемогу, як кажуть, до останнього. Зате в конкурсі «Школяда», який проводила радіопередача з однойменною назвою, вони були на висоті. Із десяти його переможців, які давали влучні відповіді на запитання, двоє були з Черкащини — Оксана Козловська (с. Ковалиха Смілянського району) та Катя Гаврильченко (с. Шевченкове Звенигородського району). Від того ж спонсора — Групи компаній «Фокстрот» — їм вручені CD-програвачі.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 24, 21.06.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 464 хитов: 13016
вчера: 782/39092
время генерации: 0.037207841873169; SQL запросов: 11