Медиагруппа «Антенна»  

Викрито злочинну організацію

Нещодавно УМВС України в Черкаській області викрило чергову злочинну організацію, до створення якої долучилися двоє мешканців м. Луганськ та один черкащанин. Вони діяли спільно з директорами і головними бухгалтерами Звенигородського, Смілянського, Шполянського, Золотоніського і Канівського комунальних підприємств теплових мереж, ВАТ «Черкаський приладобудівний завод» і «Черкасигаз», керівниками суб’єктів підприємницької діяльності та банків Луганська і Черкас. Протягом 2000–2003 років вони зареєстрували на підставних осіб цілу низку фіктивних підприємств і товариств з метою розкрадання в особливо великих розмірах коштів комунальних та інших підприємств і створили злочинну організацію з чіткою ієрархічною структурою.

Службові особи комунальних та інших підприємств Черкаської області, діючи в складі злочинної організації під керівництвом мешканця м. Черкаси та двох луганчан, безпосередньо розкрадали кошти, які мали бути спрямовані на сплату податків.

Злочинна організація з 2003 по 2006 рік шляхом проведення безтоварних операцій з використанням комплектів документів про надання комісійних послуг, складених від імені ТОВ «Альянс», «Альянс фінансових технологій», «Віт-С», «Лесторг», «Українське діло», «Полімерпоставка», «Техноспектр–Луганськ», ПП «Прогрес–Люкс», «Спас», «Промінь», «Укренерготрейд», МПП «Крістель» та інших СПД м. Луганськ, і вексельних розрахунків по ним заволоділа бюджетними коштами на загальну суму близько 2 млн. грн., які в подальшому її члени легалізували та привласнили.

Відносно учасників злочинної організації порушено 14 кримінальних справ за ст. 191, ч. 5; 209, ч. 3; 212, ч. 3 КК України.

Проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів по встановленню повного кола осіб, які діяли у складі цієї організації, інших епізодів кримінальної діяльності та відшкодуванню нанесених збитків.

Одного з лідерів злочинної організації заарештовано.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 24, 21.06.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 490 хитов: 14400
вчера: 782/39092
время генерации: 0.028421878814697; SQL запросов: 11