Медиагруппа «Антенна»  

А ти склав «Кандидатський мінімум»?

Проект «Народний екзамен для мера» було презентовано на минулому тижні в Черкасах. Черкаська обласна організація Комітету виборців України в Черкаській області, Черкаський прес-клуб реформ та коаліція «Молода Черкащина» сформулювали вимоги до дій політиків, які претендують на формування місцевої влади. Ці вимоги отримали умовну назву «Кандидатський мінімум» і містять, зокрема, такі пункти:

— кандидат повинен назвати час появи таких документів, як «Стратегічний план розвитку міста» і «Статут міста», а також сформулювати своє бачення змісту цих документів;

— кандидат має публічно презентувати свою команду — чиновників, які отримають відповідальні посади у виконавчих органах міської ради;

— кандидат повинен висловити свою позицію щодо актуальних проблем міста. До їх переліку, безумовно, входять: земельне питання, стан житлово-комунального господарства, комунальний транспорт та інфраструктура, освіта і медицина, екологія та благоустрій;

— кандидат повинен публічно й конкурентно проводити виборчу кампанію. Це може бути забезпечено спілкуванням з пресою на прес-конференціях, публічними дебатами на телебаченні, зустрічами з виборцями;

— враховуючи сумний досвід березневих виборів, кандидати повинні публічно відмовитися від дій, спрямованих на викривлення результатів волевиявлення людей та зрив виборів (неправомірне їх скасування);

— для запобігання конфлікту інтересів та уникнення корупційних схем, кандидати повинні оприлюднити дані про своє майно, доходи і відношення до комерційних структур. Те саме стосується майна членів родини кандидата.

КВУшники вважають, що «ця система принаймні дозволяє відрізнити справжнього кандидата від технічного. Будь-якого кандидата шляхом активного громадського впливу можна зробити пристойним головою».

Безперечно, з деякими вимогами автори «Кандидатського мінімуму» палицю, як кажуть, перегнули. Але раз ніякого єкзамену нема, то хай буде хоч такий.

Заступник голови Черкаського представництва КВУ Юрій Сас також висловив сумнів у тому, що виборчі комісії почнуть працювати вчасно, оскільки після виборів 2006 року важко буде змобілізувати людей.

— Ми підозрюємо, що під час повторних виборів міського голови Черкас будуть використовуватися махінації зі списками виборців. Тому ми закликаємо людей перевірити наявність своїх даних у списках, — зауважив Юрій Сас.

Щодо можливого зриву повторних виборів міського голови Черкас, то на думку Саса, «у цьому зацікавлений той, хто не балотується на посаду міського голови, або той, хто не впевнений у своїй перемозі. У будь-якому випадку цю людину задовольняє нинішнє безвладдя у місті».

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 24, 21.06.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 475 хитов: 13667
вчера: 782/39092
время генерации: 0.10192799568176; SQL запросов: 11