Медиагруппа «Антенна»  

Борис РАЙКОВ: «Я не дозволю оббирати черкащан»

Корупція у черкаській міській владі — це вже давно притча во язицех. Втім, у черкащан раз на кілька років з’являється шанс викорінити це зло — обрати такого міського голову, який в решті решт подолає це ганебне явище. І тут головне — не помилитися з кандидатом. Із нинішньої двадцятки «співшукачів» на посаду мера більшість чомусь намагається м’яко уникати розмов на цю дражливу тему. А пунктик «викорінення корупції» мусив би бути обов’язковим у передвиборній програмі кожного претендента на мерське крісло. Скажімо, Борис Райков вважає подолання корупції одним зі своїх головних завдань, і він упевнений, що йому це вдасться.

— Я не думаю, що усі міські чиновники наскрізь корумповані. У міській владі дуже багато чесних і порядних людей. Але є й такі, які використовують своє службове становище, щоб збагатитися. Повірте, я маю досвід, щоб розібратися: хто працює на розвиток Черкас, а хто на свою кишеню. І на це мені не треба багато часу. Я не їду до мерії на стареньких «Жигулях», щоб через рік кататися на дорогій іномарці, — каже Борис Сергійович. — А стати міським головою прагну ще й для того, щоб чиновники перестали оббирати черкащан. Я цього не допущу! Усі знають, де найбільше поле для корупції — при реєстрації підприємців та при розподілі земельних ділянок. Як подолати це зло? Та дуже просто! Треба усього лише максимально спростити ці процедури і зробити їх прозорими. І найцікавіше, що законодавча база для цього є! Спитаєте, чому ж тоді попередня влада не подолала корупції у своїх лавах? Відповім: вона цим не займалася!

Борис Райков упевнений, що за його «мерства» ситуація буде кардинально змінена. Терміни оформлення дозволів на виділення земельних ділянок та погодження контролюючих органів на ведення підприємницької діяльності будуть скорочені із кількох місяців до кількох тижнів.

— Щоб не встигли видушити хабар, — жартує кандидат.

Земельні ділянки будуть ставитися на відкритий аукціон уже з повним пакетом необхідної документації. Та й уся процедура будь-яких аукціонів і тендерів буде публічною. При цьому буде жорстко контролюватися використання уже придбаної ділянки, та й умови продажу будуть одразу чітко сформульовані, щоб земля не була об’єктом спекуляції.

— Під пильним поглядом громадськості ніяка корупція не проскочить, — переконаний Райков.

Він також додає: якщо хтось із чиновників таки «згрішить», то більше міську владу представляти не буде. Бо для Бориса Райкова, як мера, незаплямована репутація влади — це найважливіше.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 24, 21.06.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 473 хитов: 13401
вчера: 782/39092
время генерации: 0.060045003890991; SQL запросов: 11