Медиагруппа «Антенна»  

Погуляли з вогником

Костянтин ПРОЦЕНКО# 21, 31.05.2006

Лише на минулому тижні пожежні разом із працівниками лісництв перевіряли свою готовність до ліквідації загорань лісу під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду, а вже 1 травня їм довелося підтвердити її на практиці.

Рибалки, що понаїхали по карасів на ірдинські болота, залишили після себе незагашене багаття, від якого загорілася лісова підстилка та кілька осередків торфу. Вогонь охопив майже гектар площі.

Як повідомив редакції помічник начальника головного управління МНС України в Черкаській області Костянтин Проценко, вогонь в лісу пожежним із смт Ірдинь, Білозірського та Дубіївського лісництв вдалося швидко ліквідувати, а от торф довелося тушити понад добу.

Отож лісники та пожежні знов і знов звертаються до всіх, хто воліє відпочивати у лісі, — не залишайте багаття без нагляду, тим більше не кидайте по собі незагашене вогнище, адже за сухої вітряної погоди достатньо однієї іскри, аби вогонь вийшов з-під контролю. Пожежі, що виникають через наші необачність чи недбальство, не лише знищують великі площі лісу. Відомі випадки, коли у їхньому вогні гинули або травмувалися люди.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 31.05.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 599 хитов: 25755
вчера: 634/35795
время генерации: 0.0091381072998047; SQL запросов: 11