Медиагруппа «Антенна»  

Йдуть жнива

ЦГЗ УДПО УМВС# 28, 17.07.2002

В господарствах області достигли зернові культури. Йдуть жнива. Висушений стеблостій, спекотлива погода підвищують небезпеку виникнення пожеж на полях. Відкрите джерело вогню, занесене на хлібне поле або у місця зберігання грубих кормів, може викликати пожежу, яка в лічені хвилини спроможна знищити плоди напруженої праці багатьох людей.

Як показали перевірки, ще не скрізь з достатньою серйозністю дбають про збереження народного добра. Так, в багатьох господарствах області зовсім відсутній або не відремонтований блискавкозахист.

До цього часу в СТОВ "Рацівське" Чигиринського району, СВК "Промінь" Христинівського району, ВАТ "Промінь" Тальнівського району, ТОВ "Агрозернотех" Городищенського району та інш. хлібні поля не обкошені і не оборані захисною смугою.

В СТОВ "Іванівське" Чигиринського району, СВК "Новий світ" Уманського району, СТОВ "Дружба" Жашківського району зернозбиральна техніка не забезпечена в повній мірі первинними засобами пожежогасіння.

В СТОВ "Зоря" Чорнобаївського району відсутній телефонний зв’язок, пожежні автомобілі потребують належного ремонту. Залишається невирішеним питання забезпечення техніки справними іскрогасниками.

Остання пожежа сталася в тваринницькому приміщенні, яке використовувалося як сіносховище, дослідно-сільськогосподарського підприємства "Білоусівка" села Білоусівка Драбівського району. Саме сіносховище не мало ні фізичної охорони, ні первинних засобів пожежогасіння, ні телефонного зв'язку, не було огороджене. Пожежу виявив охоронець тракторної бригади, який на той час знаходився на відстані 150 м від споруди. Саме він і зателефонував в пожежну охорону. Але погасити пожежу так і не вдалося. Як наслідок, вогонь знищив 65 тонн сіна. Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановлених осіб, які поблизу відзначали свято Івана Купала.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 28, 17.07.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 693 хитов: 34572
вчера: 617/35201
время генерации: 0.0088000297546387; SQL запросов: 11