Медиагруппа «Антенна»  

«Чи є в тебе майбутнє?»

Благодійний фонд боротьби із соціально небезпечним захворюванням — туберкульозом із промовистою назвою «Ангел» заснований зовсім недавно — у червні 2005 року. Він перший серед громадських організацій звернув увагу на загрозливу епідемію туберкульозу в масштабах країни та прагне її подолати. Діяльність фонду спрямована на допомогу всьому суспільству, бо, піклуючись про хворих, він опікується здоров’ям всіх українців.

Зараз особливої допомоги потребують хворі діти, тому благодійний фонд «Ангел» узяв під свою опіку насамперед малолітніх хворих.

«Крім цільової допомоги хворим діткам, що знаходяться на лікуванні у Черкаському обласному протитуберкульозному диспансері та на оздоровчому лікуванні у дитячому санаторії «Руська поляна» (Черкаська обл.), ми проводимо активну інформаційно-просвітницьку діяльність, розповсюджуючи інформаційні буклети про тяжку хворобу — туберкульоз серед населення Черкащини, організуємо та проводимо масові заходи серед дітей та молоді — благодійні виставки, концерти тощо, — розповідає голова правління Фонду Олена Пономаренко. — За минулий рік ми допомогли в обладнанні учбової та ігрової кімнат у дитячому відділенні Черкаського протитуберкульозного диспансеру; подарували діткам шкільне приладдя та книжки, меблі і музичний центр; придбали теплі речі — куртки, светри, шарфи і шапки, інший одяг і взуття для хворих діточок, що знаходяться на тривалому лікуванні у диспансері та оздоровленні у санаторії «Руська поляна». Всі діти, а ми опікуємось долею 230 хворих діточок, отримали до новорічних свят солодкі подарунки.

З нагоди Всесвітнього Дня боротьби із туберкульозом ми організували у навчальних закладах міста безкоштовні лекції лікарів-фтизіатрів та конкурс дитячого малюнка «Я, ти, він, вона... Чи є в тебе майбутнє?». 24 березня 2006 року у Палаці молоді відбувся перший Всеукраїнський благодійний рок-фестиваль «Рок проти туберкульозу». Музиканти з різних міст України дали згоду на участь у цьому благодійному заході, кошти від проведення якого спрямовано на потреби дитячого відділення Черкаського протитуберкульозного диспансеру та протитуберкульозного санаторію «Руська поляна», а саме на спорудження дитячих спортивних майданчиків. Під час проведення благодійного концерту було зібрано 1100 гривень».

Та, на жаль, зібраних коштів недостатньо для втілення однієї з мрій хворих діточок. Фонд звертається з проханням до всіх небайдужих посприяти у наданні благодійної фінансової чи матеріальної допомоги.

Благодійний внесок у боротьбу з поширенням хвороби, що стала загрозою для всіх і для кожного, Ви можете здійснити на рахунок нашого фонду:
Р/р 26007895976770 у Черкаській обласній філії «Укрсоцбанку» МФО 354013
Одержувач: Благодійний фонд боротьби із соціально небезпечним захворюванням на туберкульоз «Ангел» код ЄДРПОУ 33536525.

Допомога приймається і в будь-якій іншій формі.

Допомагаючи хворим дітям, Ви робите дієвий вклад у своє майбутнє, здорове майбутнє своїх дітей та нашої держави в цілому. Дякуємо за розуміння та підтримку!

Також свій внесок у боротьбу за здорове майбутнє Вашої родини Ви можете зробити, приєднавшись до лав нашої організації в якості її члена або волонтера.

Якщо Ви бажаєте бути присутніми на масових заходах, що проходять за підтримки Благодійного фонду боротьби із соціально небезпечним захворюванням на туберкульоз «Ангел», чи маєте пропозиції по проведенню спільних благодійних акцій або хочете особисто брати участь у передачі благодійної допомоги дітям, просимо повідомити свої контактні телефони.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 21, 31.05.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 229 хитов: 4138
вчера: 723/26554
время генерации: 0.063040018081665; SQL запросов: 11