Медиагруппа «Антенна»  

Прокуратура дбає про довкілля

За 3 місяці нинішнього року органи прокуратури області порушили 16 кримінальних справ у галузі охорони довкілля, з яких 2 направлені до суду. За прокурорського втручання відшкодовано 941 тис. гривень, задоволено 39 протестів. До дисциплінарної та адміністративної відповідальності притягнуто 269 посадових осіб.

Зокрема, порушено кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень посадовцями Жаботинської сільської ради Кам’янського району. За словами начальника відділу прокуратури області Геннадія Шумка, вони без спеціального дозволу санкціонували вирубку дерев поблизу урочища «Клин» недалеко від села Сокирно. Внаслідок неправомочних дій працівників сільської ради державі було завдано шкоди на суму майже 14 тис. гривень. Триває досудове слідство.

Як повідомила редакції прес-секретар прокурора Черкаської області Сніжана Лисенко, ще одну кримінальну справу у березні нинішнього року порушив Черкаський міжрайонний природоохоронний прокурор. Лісник комунального підприємства «Райліс» організував незаконну вирубку дерев в урочищі «Луг» поблизу села Лозівок в адміністративних межах Будищанської сільської ради Черкаського району. В результаті були звалені і продані за готівку директору приватного підприємства «Ритм–К» 90 осик. Лісник звинувачується за ст. 365 ч.3 ККУ — перевищення влади та службових повноважень.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 19, 17.05.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 96 хитов: 9795
вчера: 212/12313
время генерации: 0.0080699920654297; SQL запросов: 11