Медиагруппа «Антенна»  
"СПРАВЕДЛИВІСТЬ", GOOD BAY

Апеляційний суд Києва дозволив партіям відкликати депутатів місцевих рад. У понеділок, 1 жовтня, він відмінив рішення Печерського районного суду, яким заборонялося центральній виборчій комісії, територіальним вибочим комісіям та політичним партіям приймати рішення стосовно складання чи припинення повноважень депутатів місцевих рад. »»»

#40, 10.10.2007
Депутати міськради повернули комунальну власність

Минулої п'ятниці на позачерговому засіданні сесії міськради депутати 39 голосами "за" ухвалили рішення про передачу в міську комунальну власність каналізаційних очисних споруд, які досі знаходилися в оперативному управлінні ВАТ "Азот". »»»

#40, 10.10.2007
ИЛЛЮЗИЯ ВЫБОРА

Явка избирателей на Черкасщине оказалась значительно меньшей, чем прогнозировали социологи. На Интернет-сайте ЦВК указана лишь явка на 20.00, которая составила 54,47%, что несколько ниже общенациональной. Однозначно социологи прогнозировали рекордную активность избирателей 30 сентября, но они ошиблись, как и во многих своих прогнозах, относительно результатов голосования. Огромная часть украинцев, судя по всему, разуверилась в политиках и не желает принимать участие в голосовании. А количество тех, кто не смог выполнить свой гражданский долг по причине своего отсутствия в списках, точно не известно, но может быть достаточно значимым и влияющим на результаты голосования. »»»

Валерий ВОРОТНИК, Владимир МАМАЛЫГА#40, 10.10.2007
ХІМІКИ-ПІДПІЛЬНИКИ ДОХІМІЧИЛИСЯ

Наприкінці вересня черкаські міліціонери виявили підпільну лабораторію по виготовленню психотропних речовин та перекрили канали їх збуту.

Працівники Черкаського райвідділу міліції отримали оперативну інформацію, що на території району масово виготовляються психотропні речовини, жаргонна назва яких "фен" (амфетаміни). За підтримки оперативників відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС було відпрацьовано кілька варіантів.

Підпільна нарколабораторія знаходилася у покинутому будинку, що стояв попід лісом, в одному із сіл Черкаського району. »»»

Анжела ІВАНОВА#40, 10.10.2007
"СПРАВА" МАРИНИ БРОДСЬКОЇ

Історія підприємниці з Монастирищини Марини Бродської наскільки страшна, настільки й типова для властного українського свавілля. Вона бере початок у 2000 році. Саме тоді Марина Бродська і Людмила Нагаєвська придбали збанкрутіле ВАТ "Цибулівський цукровий завод" у Монастирищенському районі на Черкащині. Щоб забезпечити його сировиною, вони створили сільгосппідприємства "Поляна", "Лукашовка-агро", "Тікич", "Чиста криничка", "Колос" та інші. На покинуті поля, зарослі бур'янами, знову вийшли техніка і люди. Земля почала давати врожай, селяни отримували зарплату, державна казна — податки. Тільки в 2001 році для забезпечення заводу сировиною близько сорока господарствам Монастирищенського і навколишніх районів було надано товарних кредитів на 20 мільйонів гривень! »»»

Андрій ПРИХОДЬКО#40, 10.10.2007
Не обхитрував пильних ментів

У день виборів черкаські міліціянти затримали зловмисника, який довго уникав покарання за порушення закону.

30 вересня 2007 року "бігуна" викрили працівники Смілянського міськрайвідділення УМВС у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, очолюваного капітаном міліції Леонідом Дульським. »»»

#40, 10.10.2007
Звери

Ослика Юа в лесу не любили. При случае его ловили в кустах и давали по ушам, от чего они становились длинными и красными. Однажды его поймала бешеная белка и отгрызла хвост, который пыталась переделать в сумочку "Луи Виттон". Периодически ослика травили разной гадостью иностранного производства, а потом говорили: "А не фиг жрать всякое японское г...но втихаря". В конце концов, пришел медведь Винни-Нах и чуть не вломил ему по самое конституционное большинство. »»»

Александр ЗУБЧЕНКО#40, 10.10.2007
Змагалися газодимозахисники

За почесне звання найкращих боролися 23 команди пожежно-рятувальних підрозділів області та команда черкаської Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Змагання ланок газодимозахисної служби (ГДЗС) проводиться щорічно у два етапи: перший, відбірковий, проходить у пожежно-рятувальних частинах гарнізону, а другий, підсумковий, — між пожежно-рятувальними підрозділами гарнізону області. »»»

#40, 10.10.2007
Начало космической эры человечества

К 50-летию запуска в Советском Союзе первого в мире искусственного спутника Земли

Это свершилось пять десятилетий назад. Творец ракетно-космической техники, наш знаменитый земляк Сергей Павлович Королев писал уже в 1954 году: "... в настоящее время создание искусственного спутника Земли и ракетного корабля для полета в космос становится все более близким и реальным..." А осенью 1957 года вся планета услышала ошеломляющую новость, люди читали и перечитывали сообщение ТАСС: "... в результате большой, напряженной работы научно-исследовательских институтов и конструкторских бюро создан первый в мире искусственный спутник Земли. »»»

#40, 10.10.2007
"Топ" праздника демократии

Выборы — это праздник демократии. Досрочные выборы, разумеется, праздник досрочный. Но все равно праздник, а значит, есть над чем посмеяться. Пусть и сквозь слезы, но в некоторых случаях было действительно смешно. Во всяком случае, мне лично. Короче, делюсь впечатлениями по мере угасания их воздействия на угасающий от наблюдений за предвыборными перипетиями мозг... »»»

Владимир СКАЧКО#40, 10.10.2007
Програма передач телеканала «Антена-Плюс»
»»»

#40, 10.10.2007
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№40, 10.10.2007


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 399 хитов: 9658
вчера: 421/16688
время генерации: 0.44251394271851; SQL запросов: 12