Медиагруппа «Антенна»  
УПА 60 РОКІВ
Слава героям!

Історія завжди пишеться спочатку. Але феномен української історії полягає ще й в тому, що часом пишеться вона прозорими чорнилами. Протягом десятиріч після проголошення незалежності Україна так і не змогла повернути собі власну, справжню історію. Ні, не ту, вигадану радянськими професорами-політруками, а іншу - героїчну історію боротьби вільного народу за свою свободу. Доля розділили країну на дві частини. Одна начебто щиро поринула в радянське будівництво совєцько-колгоспного щасливого майбутнього, інша ж вперто продовжувала виборювати свою волю, не поділяючи радянських принципів розбудови країни. »»»

#40, 09.10.2002
Вояк УПА Михайло Вітер: «Ох, я б іще повоював!..»

Їх, звісно ж, меншість проти офіційно визнаних ветеранів Великої Вітчизняної війни. Вони не мають жодних пільг від держави, за яку воювали і гнили у таборах. Реабілітувавши вояків УПА на початку 90-х, лише нині Україна замислилась, а чи визнавати їх своїми захисниками чи ні? "Державницька" логіка підказує: от спершу пишно відсвяткуємо 60-ту річницю створення УПА, пороздаємо, кому треба, медалі й ордени, — а там видно буде... »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#40, 09.10.2002
Призрак осеннего большевизма

Второй раз в истории Украины Верховная Рада переживает момент создания "постоянно действующего парламентского большинства". Честь официально произнести заветные слова выпала спикеру Верховной Рады Владимиру Литвину. Сделал он это обыденно, речитативом, сразу после объявления о переходах. Даже не поздравил депутатов. »»»

По материалам "Украинской правды"#40, 09.10.2002
Губернатор Лук’янець запідозрив, що Умань виходить з-під його влади

Умані цього року вельми пощастило із Днем міста. По-перше, 5-го жовтня була доволі непогана погода. А по-друге - і найголовніше - завдяки тому, що у місті з 4-го по 6-те жовтня проходив перший Всеукраїнський фестиваль "Софіївські зорі", уманчани святкували аж 3 дні поспіль. "Софіївські зорі" - це звітний концерт талановитого студентства аграрних вузів України. За офіційними даними, до міста з'їхалось близько 2000 учасників, а 4-го жовтня фестиваль відкрив концерт Луганського аграрного університету - одного з найкращих в Україні вузів цього профілю. Після столичного Національного аграрного університету, звісно. »»»

Єгор Гончар#40, 09.10.2002
Журналистам в Черкассах будут зачитывать их права

В четверг, 10 октября, в черкасском отеле "Украина" начнется 3-х дневный семинар для местных журналистов "Право на информацию и государство, профессиональная тайна". Мероприятие организовано киевским Институтом массовой информации, международной организацией "Репортеры без границ" при поддержке программы COCOP министерства иностранных дел Франции и программы MATRA/KAP-СМИ посольства Королевства Нидерланди в Украине и редакции газеты «АНТЕННА». »»»

#40, 09.10.2002
Чому збирається навчитися Л. Кучма?

Слухати нашого президента — одна насолода, інтелектуальна, бо що не вислів — то откровення. Ось і під час поїздки у спекотну Індію він явив загалові нові злети своєї думки, так би мовити, розумові перли найвищого гатунку. Так, при відвідинах надсучасного комплексу по виробництву новітніх комп’ютерних систем вражений побаченим гарант, мудро похитуючи схиленою набік головою, видав: «Нам треба у вас повчитися». »»»

Іван СІЧОВИК#40, 09.10.2002
«Русская рулетка» по-азотовски

Над "Азотом", похоже, навис рок: за последние три месяца - три серьезных несчастных случая. Высокотехнологичный химический монстр, поговаривают, после смены руководства ослабил работу по технике безопасности. »»»

#40, 09.10.2002
А трудівничії жінки на мітинг брали ще й ложки...

Мітинги стають вже звичною декорацією центрального майдану Черкас у вихідні. (Дуже прикро, але доводиться таке констатувати.) Від акції до акції змінюється тільки кількість учасників. Щодо зменшення. Лишається найзавзятіше мітингувальницьке ядро. Середній вік "ядрівчан" - під 60 і старші, відповідно, й колір прапорів - червоний. Переважають (статистично) жінки. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#40, 09.10.2002
Мер вирішив боротися із боржниками по-радянськи

Публічним осудом із боржниками за компослуги вирішив боротися мер Анатолій Волошин. Тож незабаром центр міста можуть прикрасити «позорні» щити із переліком прізвищ і назвами фірм-злісних неплатників за світло, газ, воду і опалення (раніше, в «совдепі», так присоромлювали алкоголіків). »»»

#40, 09.10.2002
Куда, куда вы удалились?

Слушателем престижной Академии государственного управления при Президенте Украины стал бывший глава Лысянской районной госадминистрации Владимир Коваль. Событие вроде бы ординарное, но, при ближайшем рассмотрении, весьма симптоматичное, поскольку демонстрирует один из методов мягкого удаления руководителя, окончательно завалившего порученное дело. »»»

Иван СИЧОВИК#40, 09.10.2002
Путин и Кучма поделили трубу и отпраздновали 70-летие Днепрогэса

В воскресенье президент России Владимир Путин посетил с рабочим визитом г.Запорожье с целью встретиться со своим украинским коллегой Леонидом Кучмой и отметить 70-летие легендарного ДнепроГЭСа. Президенты лично запустили четвертый блок ДнепроГЭС, который был восстановлен после реконструкции. Главы двух государств также открыли памятную доску в честь этого события и оставили записи в книге почетных гостей. »»»

Андрей ЛУБЕНСКИЙ#40, 09.10.2002
«Холодная война» продолжается

Очередное заседание сессии горсовета, состоявшееся 2 октября, началось почти традиционно с того, как бы что-нибудь такое опять отобрать у райрад. На этот раз городская власть возжелала, чтобы районы деньги, получаемые от сдачи в аренду или от продажи принадлежащей им коммунальной собственности, направляли сразу в городскую казну, не оставляя ничего себе. Депутаты, не поинтересовавшись на какой-такой законодательной базе основывается это решение, большинством проголосовали “за”. Судебных тяжб с районами, собственниками имущества, по всей видимости, опять не избежать. »»»

#40, 09.10.2002
Свободе слова перекрывают кислород. Есть первые жертвы

"Информация - это кислород демократии. Если люди не знают, что происходит в их обществе, если действия руководителей скрыты, тогда они не смогут активно участвовать в делах такого общества", - утверждает Тоби Менделем, руководитель юридической программы международного центра против цензуры "Статья 19". »»»

Ян Сикорский#40, 09.10.2002
Циганські барони почали скаржитись на міліцію

Часом аж занадто висока злочинна активність циган на Центральному ринку Черкас викликає багато нарікань з боку торгівців та покупців на бездіяльність міліції. Не так давно, під час зустрічі приватних підприємців із мером Анатолієм Волошиним, годину поспіль сипались скарги на міліцію. Приклади наводили як депутат міськради Ніна Коробко, так і уповноважений з питань розвитку малого підприємництва Олександр Лещинський. »»»

#40, 09.10.2002
Дахнівка стала проблемою державного рівня

Депутат міськради, директор СШ №9 Алла Хоперія на сесії 2 жовтня повідомила, що у мікрорайоні Дахнівка складається просто катастрофічна ситуація із підтопленням. Мешканці мікрорайону вже звикли, що вода постійно стоїть у погребах. »»»

#40, 09.10.2002
Міська рада запевняє, що тепло з’явиться вчасно

Опалювальний сезон розпочнеться, як і слід, - 15 жовтня, - оптимістично запевнив депутатів міськради перший заступник мера Володимир Александров. За його словами, комунальники здійснили цього літа величезний об'єм ремонтних робіт на теплотрасах. »»»

#40, 09.10.2002
В Умані намагаються розібратися зі стихійною торгівлею

Бабусі із нехитрим крамом, що викладений долі на газетці чи целофані - явище звичне для усіх міст. І практично незнищенне. Уманська мерія також розпочала боротьбу із "стихією". Нещодавно в мерії відбулось засідання за участю податківців, санепідемстанціъ та міліції. Першими у дзвін почали бити лікарі, адже торгівля із землі продуктами - це цілковита антисанітарія. »»»

Єгор Гончар#40, 09.10.2002
Черкаси одержать один комп’ютер задарма

Черкаси, Городище, Умань і Чигирин були названі серед найактивніших членів Асоціації міст України. За це названі міста-активісти одержать заслужені ними комп’ютери сучасних моделей із підключенням до Інтернету. »»»

#40, 09.10.2002
От любви до ненависти — всего лишь шаг...
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#40, 09.10.2002Кримінал
Охотник за шампанским
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#40, 09.10.2002Кримінал
Когда тащишь домой — и вагонетка легкая...
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#40, 09.10.2002Кримінал
«Левая» водка выпускалась на бывшем пивзаводе
»»»

Иван ГАЙДАМАКА#40, 09.10.2002Кримінал
Згорів через горілку
»»»

Віта Кириченко#40, 09.10.2002Кримінал
Від вогню врятовано бабусю та онука
»»»

Віта Кириченко#40, 09.10.2002Кримінал
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№40, 09.10.2002


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 593 хитов: 18677
вчера: 854/23332
время генерации: 0.68177080154419; SQL запросов: 12