Медиагруппа «Антенна»  
Повідок для мера

Якщо двоє б'ються — це переможені, а призер у цей час стоїть поза рингом, свідчить черкаська політична мудрість. Кортіло написати "народна" — але до чого тут народ? Він собі і далі сковзається по міцному морозцю крижаними дворами і провулками, матюкається за звичкою, і ніяк не може зрозуміти, що там собі надумали оті пани-начальники. Втямити розклад черкаського політичного пасьянсу звичайній людині, дійсно, важко. Хоча минулого тижня ситуація ніби прояснилась. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#4, 29.01.2003
Що можна нам знати, а що ні, вирішує пан Льошенко

Минулої п'ятниці, в останній день січня, стоянка побіля Центру підвищення кваліфікації держслужбовців (колишній Будинок політосвіти обкому КПУ) була вщерть забита шикарними лімузинами. На чергову нараду з усіх кінців області прибула керівна верхівка - голови райдержадміністрацій, районних рад, міські голови, до того ж у супроводі голів місцевих судів. »»»

Іван СІЧОВИК#4, 29.01.2003
Націонал-демократи консолідуються

Українців важко здивувати появою на вітчизняній політичній арені нової партії. На сміх цивілізованим сусідам їх у нас розплодилося скільки, що ми і з ліку збилися. Проте утворення Української Народної партії на базі УНР (Ю.Костенка), до якого приєдналися одинадцять обласних партійних організацій ДемПУ, стало неабиякою подією в політичному житті країни. »»»

Іван СІЧОВИК#4, 29.01.2003
Нардеп Єщенко про негаразди у кадровій політиці

Народний депутат від КПУ Володимир Єщенко вщент розкритикував діяльність своїх колег-депутатів від СДПУ(о), а також кадрову політику області і міста на прес-конференції 30 січня. Побувавши в округах Богдана Губського і Нестора Шуфрича, Єщенко виявив, що нардепи не провели жодної зустрічі із виборцями. Подарунки школам, новорічні ялинки тощо Володимир Миколайович вважає звичайним окозамилюванням, оскільки депутати не цікавились конкретними проблемами "глибинки". »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО#4, 29.01.2003
Бюджетному процесу завадили... снігопади

Прийняттю міського бюджету досі щось заважало - то необхідність поміняти секретаря міськради, а то й просто неузгодження і розкоординованість. Бюджетна сесія відкладалась вже двічі. Останній визначений термін поділу бюджетного пирога - 5 лютого. Голова бюджетної комісії міськради Микола Титаренко пояснює, що затримки із прийняттям бюджету пов'язані із подіями в Україні - загальним затягуванням бюджетного поцесу - і снігопадами. »»»

Галина БЕРЕЗЕНКО, Олена ЧЕРНЯВСЬКА#4, 29.01.2003
Лукьянец - на хлебном месте

Местные средства массовой информации уже сообщали о назначении экс-губернатора области В.Лукьянца директором Золотоношского хлебоприемного предприятия, являющегося пока что государственной собственностью и пребывающего в ведении такой мощной структуры, как Госрезерв Украины. Мы лишь добавим некоторые штрихи к этому событию. »»»

#4, 29.01.2003
Уникальной базой данных Пенсионного фонда заинтересовались правоохранительные органы

На коллегии Черкасского облуправления Пенсионного фонда Украины подвели итоги минувшего года. Благодаря слаженной работе план доходной части бюджета был перевыполнен (108,7%), благодаря чему в области было обеспечено своевременное финансирование пенсионных выплат. Однако успокаиваться рано. Например, сельхозпроизводители региона выплатили в ПФ лишь 69% положенных средств, долги субъектов предпринимательской деятельности возросли на 121,7% и составили около 28 млн. грн. По данным облуправления ПФ, работающие предприятия не выплатили своим работникам более 80 млн. грн. Заработной платы, соответственно, в бюджет Фонда не поступило более 27 млн.грн. платежей. »»»

Андрей ЛУБЕНСКИЙ#4, 29.01.2003
No comment
 Редактору газети "Антенна"
пану Валерію Воротнику

В газеті "Антенна" №3, яку Ви очолюєте, був надрукований матеріал "Костянтин Ястреб не погоджується з Володимиром Сокоренком", в якому принижено мою честь і гідність. Оскільки початок і кінцівка матеріалу належить перу журналістів редакції, вважаю, що редакція несе повну відповідальність за дану публікацію.

Вимагаю надрукувати мою відповідь на цей виступ, на тому ж місці і в тих же розмірах в найближчому номері газети згідно закону України про пресу.
В. Сокоренко

»»»

#4, 29.01.2003
С чего начинается Родина

... Тaк сейчас жизнь устроена, что не слишком-то модно помнить, откуда ты родом. Практически каждый норовит сделать лицо попроще, невыразительное, глупое лицо, чтобы, не дай Бог, за чужого не приняли, чтобы кайф не сломали. Чтобы двойку по поведению не поставили. Чтобы в табло не двинули или "точечных ударов" не нанесли. Патриотизм не в моде, "будут носить длинное и широкое". И то! Вот ты, товарищ, помнишь, откуда ты родом? А я помню. Я родом из детства. »»»

Богдан Заболотный#4, 29.01.2003
На шкільному смітнику лежало мертве немовля

Закоцюрблий трупик немовляти виявили мешканці Південно-Західного мікрорайону у контейнері для сміття на території СШ №32 опівдні 4 лютого. »»»

#4, 29.01.2003
В Золотоноше - духи, а в Умани - витамины

На фоне общего спада производства области и проблем с долгами по зарплате, Черкасщине, оказывается, еще остается чем похвастать. Лауреатом Всеукраинского рейтинга товаров высокого качества недавно стала Золотоношская парфюмерно-косметическая фабрика, выпускающая ароматную продукцию под торговой маркой "Злата". Фабрика, основанная еще в 1934 году как завод по переработке эфирных масел мяты и укропа, с 1964 года начала производство одеколонов, а ныне изготавливает более 30 видов одеколонов, туалетной воды, духов, лосьонов и шампуней. »»»

#4, 29.01.2003
Китайский целитель спасает жизни тысяч украинцев

Этот незаурядный человек впервые появился в Черкассах 15 лет назад. Романтик по натуре, профессор восточной медицины Кан-Кай не выбрал для своей практики такие развитые страны, как Америка или Германия, куда его неоднократно приглашали, зная бесценный дар китайского целителя. Он посчитал, что его знания нужнее здесь, на Украине. »»»

Татьяна МЕДВЕДЕВА#4, 29.01.2003
Кто поможет Ванечке?

Уважаемые читатели, мы хотим поблагодарить всех, кто отзывается на призывы помощи людям, о которых мы рассказываем на страницах нашей газеты. Поблагодарить хотим от себя и от их имени. Вы не только помогаете материально, вы вселяете уверенность в то, что есть в наше время люди, умеющие сопереживать, готовые в трудную минуту прийти на помощь абсолютно незнакомому человеку не ради выгоды, а просто так, потому что кто-то нуждается в помощи. Низкий Вам поклон. Сегодня мы публикуем информацию о ребенке, которому необходима помощь. »»»

#4, 29.01.2003
Замість Голландії лист потрапив у СБУ
»»»

#4, 29.01.2003Пригоди
Конец «лохотрона»
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#4, 29.01.2003Пригоди
Цена жизни — украденный провод
»»»

Наталья ГЕОРГИЕВА#4, 29.01.2003Пригоди
Злочинним «гастролям» білорусів завадили уманські даішники
»»»

Вячеслав ХАРЧЕНКО#4, 29.01.2003Пригоди
ТОП-СТАТЬИ

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
ПЕРВАЯ ПОЛОСА
№4, 29.01.2003


Номера 2012 года

Номера 2011 года

Номера 2010 года

Номера 2009 года

Номера 2008 года

Номера 2007 года

Номера 2006 года

Номера 2005 года

Номера 2004 года

Номера 2003 года

Номера 2002 года

Номера 2001 года

Номера 2000 года

Номера 1999 года
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 90 хитов: 8217
вчера: 212/12313
время генерации: 0.62642097473145; SQL запросов: 12