Медиагруппа «Антенна»  

Змагаються юні пожежники

Віта Кириченко# 18, 10.05.2006

В області тривають зональні етапи Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників імені Василя Давиденка

Діти – наше майбутнє, наше щастя, наша турбота. Але вогонь не поділяє свої жертви на маленьких та дорослих, він безжально робить свою страшну справу, залишаючи по собі бездиханні тіла і скалічені душі... Про смерть і травматизм дітей під час пожеж можна багато говорити, наводити безліч прикладів, але проблему дитячої загибелі таким чином не вирішити. Найефективнішим у запобіганні лиху є постійна копітка робота з дітьми. Сьогодні, навчаючи дітей навикам обережного поводження з вогнем, ми закладаємо надійний фундамент на майбутнє: дорослими вони самі дотримуватимуться вимог пожежної безпеки й навчатимуть цього своїх дітей.

Одним із дієвих методів впливу на свідомість дітей щодо профілактики пожеж, найважливішим у комплексі заходів протипожежного виховання для зміцнення пожежної безпеки в державі є проведення Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Хоча рух дружин юних пожежних відомий давно, та по-справжньому цікавими і видовищними їх змагання стали останніми роками. І особливо цінне те, що більшість нововведень і прогресивних задумок внесли самі діти.

Щорічно учасниками фестивалю стає майже півмільйонна армія юних пожежних із більш як десяти тисяч шкіл України.

В нашій області кожна школа має свою команду юних пожежників-рятувальників, котрі проводять агітаційно-пропагандистську роботу серед дітей та молоді в напрямку запобігання травматизму і загибелі людей під час пожеж та інших надзвичайних ситуацій і популяризації професії рятівника.

Непомітно й швидко минули шкільні та районні етапи фестивалю. І ось нарешті 14 квітня у міському Будинку культури міста Канів розпочалися обласні зональні змагання. Під гучним гаслом «Запобігти, врятувати, допомогти» 8 команд із Канівського, Золотоніського, Чорнобаївського, Драбівського, Лисянського та Корсунь-Шевченківського районів продемонстрували свої таланти та знання пожежно-рятувальної справи у творчому конкурсі, конкурсі капітанів та естрадних мініатюр. Глядачі нагороджували їх гучними оплесками.

Уперше конкурс капітанів проводився у формі підготовленої заздалегідь гри із залом з тематики безпечної життєдіяльності. Найкмітливішим глядачам капітани команд приготували приємні сюрпризи.

Порадували дітлахи й участю у творчому конкурсі, завдання до якого отримали перед початком змагань. Кожна команда повинна була розіграти ймовірну надзвичайну ситуацію у вигляді казки або пантоміми. Яким же було здивування і жюрі, і глядачів, коли під музичний супровід всі команди, наче природжені актори, упоралися із поставленим завданням.

А згодом журі фестивалю, яке представляли члени обласної координаційної ради по роботі з ДЮП, по-справжньому оцінювали кожну команду.

Перше місце посіла команда ДЮП із чорнобаївської гімназії. До речі, саме вона уже двічі представляла Черкаську область у фіналі фестивалю в місті Євпаторія. Друге та третє місця зайняли відповідно команди ДЮП із Золотоніського (ЗОШ № 6, м.Золотоноша) та Лисянського (1-а гімназія, м. Лисянка) районів.

Не залишилися діти і без подарунків. Настінні годинники, фотоальбоми, пледи та солодощі дісталися кожному з учасників команд.

Ось такі змагання. А попереду ще два зональні етапи та обласний, де визначиться цьогорічний переможець фестивалю. Тож хочеться побажати усім його юним учасникам удачі, натхнення та успіхів!

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 18, 10.05.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 643 хитов: 28060
вчера: 723/26554
время генерации: 0.0085458755493164; SQL запросов: 11