Медиагруппа «Антенна»  

Петро СИМОНЕНКО: «Вибори 2006 року закінчилися змовою олігархів»

«В Україні замість Кабміну буде сформовано комітет управління у справах капіталу, замість Верховної Ради — клуб олігархів», — заявив 18 квітня на прес-конференції в Черкаському обкомі КПУ лідер КПУ Петро Симоненко. За його словами, «потужний капітал отримав більшість у Верховній Раді, а народ — підвищення тарифів на комунальні послуги».

Остаточна коаліція у Верховній Раді буде сформована «Нашою Україною» і Партією регіонів, вважає Петро Миколайович і допускає, що до коаліції увійдуть також БЮТ і СПУ. «Усі ці політичні сили використовуватимуть владу лише для задоволення особистих амбіцій, розподілу портфелів», — зазначив лідер комуністів.

Петро Симоненко не виключає, що в Україні можуть відбутися позачергові вибори президента. За його словами, «Тимошенко можуть використати для проведення позачергових президентських виборів в Україні».

Головний комуніст країни відзначив: «Я готовий брати участь у виборах Президента України, однак остаточне рішення — за виборцями». Петро Миколайович допускає, що Юлія Тимошенко теж балотуватиметься на посаду Президента України.

«У Верховній Раді комуністи викриватимуть дії олігархів і принципово відстоюватимуть інтереси виборців, знаходячись в опозиції до влади», — заявив Петро Симоненко.

На виборах 2006 року відбувся процес маніпулювання масовою свідомістю виборців. «Чому це сталося, повинні пояснити науковці», — зауважив лідер комуністів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 18, 10.05.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 103 хитов: 814
вчера: 653/28380
время генерации: 0.0080070495605469; SQL запросов: 11