Медиагруппа «Антенна»  

Верховний Суд не задовольнив скаргу Космини

Ігор КУЗЬМУК# 28, 17.07.2002

Ми знову повертаємося до теми «Володимир Космина і вибори на 201-му окрузі». І робимо це тому, що у моральному, і не тільки, плані він постраждав чи не найбільше, потрапивши у пастку, вміло налаштовану іншими кандидатами-недоброзичливцями. Хоча, правду кажучи, вони самі потрапили у ту яму, яку викопали для нього.

Сьогодні у зв’язку з цим виникає кілька питань, відповіді на які, мабуть, лежать за межами здорового глузду. Скажімо, чому окружна комісія повторно зареєструвала його кандидатом у депутати по цьому округу? По-друге, чому повноважні перевіряючі з Центрвиборчкому після відвідин Черкас зробили висновок, що ніяких перепон для його реєстрації немає? І третє — чому ЦВК, всупереч цьому висновку своїх функціонерів, все-таки зняла В.Космину, до того ж перед самісінькими виборами? Кому у такий спосіб розчищався шлях?

Продовжувати цей ряд запитань можна до безкінечності, проте без найменшої надії знайти на них логічно вмотивовані відповіді. Подальший перебіг подій, тепер уже з участю Верховного Суду, позначений не меншим ступенем абсурду. 10 липня ця найвища судова інстанція держави залишила без задоволення скаргу В.Космини на рішення ЦВК. Причому його самого на судове засідання навіть не запросили. Просто секретарка винесла йому папірця з текстом вищезгаданої ухвали та ще й разом з його власною заявою. На запитання В.Космини: «А що ж тоді залишиться у судовій справі?» — чиновниця забрала заяву і зникла за дверима. Через деякий час з’явився інший, більш поважний судовий чин і запропонував подати ще одну заяву, яка буде розглянута 12 липня о 14.00 уже за участю самого заявника.

Володимир Михайлович не зміг взяти участь у тому судовому засіданні через надзвичайно трагічну обставину — того дня Бог взяв до себе душу його мами — Катерини Самійлівни. Колектив «Антенны» висловлює йому з цього приводу своє щире співчуття і поділяє печаль втрати.

На засіданні у Верховному Суді того дня був уповноважений Володимиром Косминою адвокат В.Ященко, якому вручили ухвалу такого ж змісту, як і 10 липня. Запитується: навіщо тоді було ще раз город городити?

На наше запитання щодо того, як він оцінює результати виборів 14 липня по 201-му округу, В.Космина відповів, що люди зробили свій вибір і він не має підстав для неприйняття цього волевиявлення. Якщо ж інші кандидати вважають, що при цьому були якісь суттєві порушення, нехай доводять це в суді. Висновок напрошується один, вважає В.Космина: поки опоненти Н.Шуфрича топили один одного у потоці інформаційного негативу, він без зайвого галасу і скандалів здобув депутатський мандат. Мабуть, це засвідчує, що виборці вже стомилися від привселюдного видирання чубів.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 28, 17.07.2002
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 514 хитов: 16209
вчера: 728/20732
время генерации: 0.012215137481689; SQL запросов: 11