Медиагруппа «Антенна»  

Злочинність у службових кабінетах

Юрій ДУЧЕНКО# 13, 05.04.2006

Хабар — завжди хабар, і якими причинами його не виправдовувати, хабарем він і зостанеться. 10 березня 2006 року в ході реалізації отриманої оперативної інформації співробітники підрозділу по боротьбі з хабарництвом Державної служби боротьби з економічною злочинністю при УМВС України в Черкаській області зловили ще одного із когорти хапуг.

Працівник житлового відділу міськвиконкому міста Черкаси спокусився «подарунком» у вигляді 300 доларів США. Він прекрасно усвідомлював, що робить, адже будучи посадовою особою місцевих органів влади шостої категорії щорічно атестувався на посаду і відновлював свої знання Закону України «Про корупцію».

Хабар він вимагав за сприяння в отриманні ордера на житло. Спіймали нечистого на руку чиновника «на гарячому» — під час отримання грошей. Його оточення одразу ж зарепетувало, що це провокація з метою політичного тиску на «кандидата в депутати», однак помічені гроші та руки хабарника, які світилися у темряві, — наочне свідчення, що політикою тут і не пахне.

Прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 КК України, котра передбачає за цей вид злочину до десяти років позбавлення волі.

ТОП-СТАТЬИ
Номер # 13, 05.04.2006
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ Замість суду — житловий будинок для еліти? Фронтовий щоденник: Як працюють фронтові шпиталі Фронтовий щоденник: Військовий капелан про свою роботу на війні Олимпиада 2022: новичок в лидерах. Фронтовий щоденник: Як Черкащани живуть на війні Репотажі з фронту Сьогодні в телеефірі Антени-плюс: Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" для мобільних мереж 2G та 3G Інтернет-трансляція телеканалу "Антена" Чому москалі такі?
Дайджест Вартість проїзду у громадському транспорті малє становити не вище 2,7 грн? Спроба переворота в Україні призначена на 22 лютого? Откровения российского окупанта: почему он убивает украинцев? (відео) В Лугандоні вважають наше сало наркотиком! Экономика РФ летит в пропасть Унікальний вітровий генератор зробив винахідник з Черкащини Народний синоптик прогнозує теплу зиму О Золотой Орде и Киевской Руси, или почему Маркса не издавали в СССР?
Главная | Новости | Статьи | О нас | Выпуск новостей (видео) | Он-лайн трансляция «Антенна-плюс»
bigmir)net TOP 100
©«Антенна», 2009
посетителей: 194 хитов: 3570
вчера: 582/19957
время генерации: 0.072058916091919; SQL запросов: 11